R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Inne

Z uśmiechem na twarzy pokonywali sportowe dystanse [WYNIKI]

23-09-2019 10:04 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,107 | Komentarzy: 3
Przy pięknej, idealnej do uprawiania sportu pogodzie odbyły się wczoraj biegi dziecięce i młodzieżowe 39 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego w Kole.
Z uśmiechem na twarzy pokonywali sportowe dystanse [WYNIKI]
Foto:e-kolo.pl

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji kolejny raz gościł blisko tysiąc młodych sportowców, którzy podzieleni na odpowiednie kategorie wiekowe przebiegli wyznaczone dystanse prosto do mety, gdzie czekały na nich medale i drobne upominki. Mowa oczywiście o kolejnej edycji Biegu Warciańskiego, który od kilku lat został podzielony na dwa dni: pierwszy dla dzieci i młodzieży oraz drugi na dystansie 10-ciu kilometrów.

Dzięki licznym sponsorom każde dziecko otrzymało medal a najlepsi nagrody.

Poniżej prezentujemy wyniki najlepszych biegaczy

ROCZNIK: 2015-2014

DYSTANS: 150 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

  1.  

Zofia Szurgot

SP Wrząca Wielk2, 2

2. 

Selena Villarrel Kita

Przedszkole Miejskie nr 6 Koło

3. 

Maja Grześkowiak

Przedszkole nr 7 Konin

 

ROCZNIK: 2015-2014

DYSTANS: 150 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

  1.  

Alex Rogowski

Przedszkole Miejskie nr 6 Koło

2. 

Konrad Nowicki

Przedszkole Miejskie nr 3 Koło

3. 

Marcel Grzelak

Przedszkole Miejskie nr 6 Koło

 Polecany materiał video

ROCZNIK: 2013

DYSTANS: 200 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

  1.  

Natalia Górzyńska

Przedszkole Miejskie nr 6 Koło

2. 

Nikola Majka

Przedszkole Miejskie nr 5 Koło

3. 

Zofia Tylak

Przedszkole Miejskie nr 3 Koło

 

ROCZNIK: 2013

DYSTANS: 200 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Kacper Wawrzyniak

Przedszkole Powiercie

2. 

Bartosz Krygier

Przedszkole Drzewce

3. 

Leon Kokociński

Przedszkole Miejskie nr 5 Koło

 

ROCZNIK: 2012

DYSTANS: 250 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Zuzanna Raźna

SP Smólnik

2. 

Katarzyna Śliwka

SP nr 3 Koło

3. 

Amelia Okońska

SP Mąkolno

 Polecany materiał video

ROCZNIK: 2012

DYSTANS: 250 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Aleksander Lewicki

SP Dęby Szlacheckie

2. 

Igor Jerwan

SP nr 5 Koło

3. 

Bartosz Dębiński

SP nr 2 Koło

 

ROCZNIK: 2011

DYSTANS: 300 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Aleksandria Rumiejowska

SP nr 5 Koło

2. 

Samanta Ostoj

SP nr 3 Koźmin Wlkp.

3. 

Marcelina Stasiak

SP Wrząca Wielka

 

ROCZNIK: 2011

DYSTANS: 300 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Igor Karczewski

SP Smólnik

2. 

Aleksander Zieliński

NSP Borów

3. 

Igor Kupczak

SP Kościelec

 

ROCZNIK: 2010

DYSTANS: 400 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Roksana Ćwiek

SP Sokołowo

2. 

Gabriela Sobolewska

SP nr 1 Koło

3. 

Lena Podkańska

SP nr 3 Koło

 Polecany materiał video

ROCZNIK: 2010

DYSTANS: 400 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Miłosz Szulc

SP Sokołowo

2. 

Szymon Porosa

SP Wrząca Wielka

3. 

Mikołaj Moszczyński

SP nr 5 Koło

 

ROCZNIK: 2009

DYSTANS: 500 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Nikola Sarniak

SP nr 1 Koło

2. 

Natasza Górniak

SP nr 1 Koło

3.

Elena Bozkir

SP nr 1 Koło

 

ROCZNIK: 2009

DYSTANS: 500 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Kamil Kmieć

SP nr 15 Konin

2.

Marcel Paluszkiewicz

SP Barłogi

3.

Stanisław Szymkowski

SP nr 3 Koło

 

ROCZNIK: 2008

DYSTANS: 600 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Łucja Plucińska

SP Grzegorzew

2.

Marta Masiera

SP Barłogi

3.

Lena Kałużyńska

SP Smólnik

 

ROCZNIK: 2008

DYSTANS: 600 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Marcel Kaźmierczak

SP nr 2 Koło

2.

Natan Czajkowski

SP nr 2 Koło

3.

Hubert Krupiński

SP nr 2 Koło

 

ROCZNIK: 2007-2006

DYSTANS: 800 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Hanna Lisiecka

SP Sokołowo

2.

Katarzyna Obara

SP Smólnik

3.

Agata Zdrodowska

SP nr 3 Koło

 

ROCZNIK: 2007-2006

DYSTANS: 800 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Piotr Kurach

SP nr 3 Konin

2.

Adrian Champlewski

SP nr 2 Koło

3. 

Marcel Kapalski

SP nr 1 Koło

 

ROCZNIK: 2005-2004

DYSTANS: 1000 METRÓW

PŁEĆ: DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1. 

Nadia Wielgus

LO Koło

2. 

Karina Płociniak

NSP Smólnik

3.

Inga Mielcarek

SP Grzegorzew

 

ROCZNIK: 2005-2004

DYSTANS: 1000 METRÓW

PŁEĆ: CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1.

Gracjan Olkowski

SP nr 2 Koło

2.

Bartosz Czerwiński

I LO Kutno

3.

Wiktor Woziński

SP Sokołowo

 



Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze