R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Miasto Koło

Konferencja prasowa kandydatów Lewicy

25 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,652 | Komentarzy: 6
26 września w Hotelu Mazurek odbyła się konferencja prasowa Lewicy. W spotkaniu udział wzięli kandydaci na posłów: Tadeusz Tomaszewski, Robert Galęba, Joanna Maciejewska i Jadwiga Jaroniewska oraz kolscy działacze SLD: Ida Biłas Sekretarz Rady Powiatowej SLD i radny Rady Miejskiej w Kole Adrian Król.
Konferencja prasowa kandydatów Lewicy
Foto:e-kolo.pl

Każdy z kandydatów przedstawił pokrótce program wyborczy Lewicy w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Pan Robert Galęba wspominał między innymi o wprowadzeniu kas fiskalnych dla księży, wynagrodzeniu pracowników mającym wynosić od przyszłego roku 2700 zł, ponadto wspominał, że pochodzi z powiatu kolskiego - problemy naszego regionu są mu bliskie i pragnie je rozwiązywać.

Pani Joanna Maciejewska mówiła o ważnym problemie z jakim zmagają się samotni rodzice a mianowicie o dysproporcjach w Funduszu Alimentacyjnym.

Pani Jadwiga Jaroniewska, wieloletni samorządowiec z Kłodawy zwróciła uwagę na potrzebę powstania w Kłodawie żłobka, którego obecnie nie ma a także o powstaniu dojazdu z obdownicy A2 do kopalni Soli w Kłodawie dla samochodów ciężarowych.

Pan Tadeusz Tomaszewski poruszył natomiast tematy związane z potrzebą współpracy samorządu z rządem, a także o powstaniu północnej obwodnicy w naszym mieście.

Całość konferencji prasowej do obejrzenia poniżej.

 

Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze