R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Miasto Koło

Konferencja prasowa kandydatów Lewicy

26-09-2019 16:22 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,676 | Komentarzy: 6
26 września w Hotelu Mazurek odbyła się konferencja prasowa Lewicy. W spotkaniu udział wzięli kandydaci na posłów: Tadeusz Tomaszewski, Robert Galęba, Joanna Maciejewska i Jadwiga Jaroniewska oraz kolscy działacze SLD: Ida Biłas Sekretarz Rady Powiatowej SLD i radny Rady Miejskiej w Kole Adrian Król.
Konferencja prasowa kandydatów Lewicy
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
czyszczenie

Każdy z kandydatów przedstawił pokrótce program wyborczy Lewicy w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Pan Robert Galęba wspominał między innymi o wprowadzeniu kas fiskalnych dla księży, wynagrodzeniu pracowników mającym wynosić od przyszłego roku 2700 zł, ponadto wspominał, że pochodzi z powiatu kolskiego - problemy naszego regionu są mu bliskie i pragnie je rozwiązywać.

Pani Joanna Maciejewska mówiła o ważnym problemie z jakim zmagają się samotni rodzice a mianowicie o dysproporcjach w Funduszu Alimentacyjnym.

Pani Jadwiga Jaroniewska, wieloletni samorządowiec z Kłodawy zwróciła uwagę na potrzebę powstania w Kłodawie żłobka, którego obecnie nie ma a także o powstaniu dojazdu z obdownicy A2 do kopalni Soli w Kłodawie dla samochodów ciężarowych.

Pan Tadeusz Tomaszewski poruszył natomiast tematy związane z potrzebą współpracy samorządu z rządem, a także o powstaniu północnej obwodnicy w naszym mieście.

Całość konferencji prasowej do obejrzenia poniżej.

 

Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy DemokratycznejRedakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin