R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Czołowe zderzenie na obwodnicy. Poważnie ranny kierowca

26-09-2019 23:36 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 66,128 | Komentarzy: 8

Prawdopodobnie wyprzedzanie było powodem czołowego zderzenia dwóch pojazdów na kolskim odcinku drogi krajowej nr 92 na wysokości przejścia dla pieszych ulicy Żeromskiego. Kierowca osobówki w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala w Koninie.
R E K L A M A

Około 19:30 doszło dziś do poważnego wypadku drogowego na kolskiej obwodnicy. Poruszający się samochodem marki Fiat Stilo zderzył się czołowo z pojazdem dostawczym, który prowadził obywatel Ukrainy. NIeznany jest jeszcze przebieg zdarzenia - kolscy policjanci przez kilka godzin wraz ze strażakami pracowali na miejscu. Na czas działań ratunkowych droga krajowa nr 92 w tym miejscu była całkowicie zablokowana. 

Zderzenie było na tyle silne, że z Fiata wypadł silnik do przydrożnego rowu. Strażacy zmuszeni byli do rozcinania karoserii, aby wydostać uwięzionego wewnątrz 38-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami, wieloma złamaniami przewieziony został do szpitala w Koninie, natomiast Ukrainiec do kolskiej placówki zdrowia.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę