R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku mieszkalnego w Mniewie

07-10-2019 06:29 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 6,076 | Komentarzy: 0

2 października 2019r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 23.20 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Mniewie gm. Olszówka.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Drzewce i OSP Kłodawa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęty jest częściowo drewniany strop budynku mieszkalnego.

Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy wody. W wyniku pożaru spaleniu uległ drewniany strop na powierzchni około 10 m2 i ściana na powierzchnio około 1 m2 . Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było przepalenie się rury czopucha komina.

Pożar przez 2 godziny  55 minut gasiło 17 strażaków. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze