(1)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego - październik

Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego - październik

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 18 Październik 2019
Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego -  październik
© e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
2,955 razy |

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

R E K L A M A
1
Czytano:
2,955 razy
Udostępnij

W październiku w ostatni weekend miesiąca zaplanowano szkolenie w Zespole Szkół w Brdowie. Jednocześnie trwają zapisy do grupy szkoleniowej w Babiaku. Jeśli uda się zorganizować 12 chętnych osób, to szkolenie może odbyć się także w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Babiaku.  Można także zapisywać się na szkolenia w tych dwóch miejscowościach,  które zaplanowano do realizacji w listopadzie. Realizacja projektu odbywa się zgodnie z harmonogramem. Po III kwartale 2019 r. Gmina Babiak zrealizowała 75% planowanych wydatków projektowych. Projekt może potrwać maksymalnie do 20 grudnia 2019.

Zapraszamy kolejne osoby do zapisywania się do udziału w szkoleniach pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów. 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Ala · 19 Październik 2019
RODZICE chrońmy nasze dzieci.!!!!!!! Na 25.października środowiska LBGT oragizują w szkołach Czarny Piątek.!!!!!! Czy dyrektorzy szkół wiedzą co kryje się pod pięknie brzmiącymi tytułami wykładów, z którymi zgłaszają się seksedukatorzy ?
R E K L A M A