R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Biblioteka

Autor kryminałów, Krzysztof Koziłek w PiMBP w Kole

23 dni temu | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 957 | Komentarzy: 2
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła (24/25.10.) Krzysztofa Koziołka, pisarza, dziennikarza i wydawcę. Autor, który zadebiutował w 2007 r. powieścią sensacyjną „Droga bez powrotu”, w 2009 r. wydał kryminał skandynawski „Święta tajemnica” (nominowany do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego), w 2010 r. powieść sensacyjno-przygodową „Miecz zdrady”, i ma ponad to na koncie 10 kolejnych powieści, ukazał się kolskim czytelnikom w dwóch odsłonach.
Autor kryminałów, Krzysztof Koziłek w PiMBP w Kole
Foto:PiMBP w Kole | Krzysztof Koziołek

Podczas spotykania autorskiego z czytelnikami dorosłymi – zatytułowanego „Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny” – pisarz zdradził tajemnice związane z pisaniem powieści. Czytelnicy wysłuchali także wykładu na temat kryminału polskiego i skandynawskiego.

Drugą odsłonę stanowiły warsztaty dla szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, podopiecznych pani Patrycji Malczyk. Spotkanie zatytułowane „Pogromcy fake newsów i hejtu” wskazało na potrzebę weryfikowania informacji i wrażliwości na drugiego człowiek. Podczas trzygodzinnych zajęć pisarz zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa związane z prezentowaniem fałszywych wiadomości w przestrzeni internetowej oraz tzw. hejt. Uzmysłowił też jak ważna jest umiejętność pozyskiwania i weryfikowania informacji, a także wrażliwość na potrzeby rówieśników nie zapominając o swoich.

Materiał naszej telewizji

 Dożynki Gminy Koło we Wrzącej Wielkiej 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze