R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Geberit elektryk
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Włącz się w akcję czytajpl.pl

8 dni temu | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 1,963 | Komentarzy: 0
W ramach ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo Czytaj PL. od 2 do 30 listopada trwa trzecia edycja projektu "Upoluj swoją książkę". W holu Zespołu Szkół Technicznych w Kole znajduje się plakat promujący akcję wraz z kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, czytelnicy na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek.
Włącz się w akcję czytajpl.pl
Foto:

Dzięki akcji uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com, które z ogromnym sukcesem od pięciu lat realizują ogólnopolską kampanię promującą czytelnictwo "Czytaj PL", obejmującą dotychczas swoim zasięgiem kilkanaście największych polskich miast. "Czytaj PL" to jeden z elementów programu "Kraków Miasto Literatury UNESC", za którego realizację odpowiada Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Instytut Książki zamierza wnieść do dotychczasowych form działania nową jakość i nowe pomysły. Mają one na celu popularyzację czytelnictwa wśród młodzieży szkolnej i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczniów, zachęcając ich do obcowania z literaturą w atrakcyjny dla nich sposób. Projekt "Upoluj swoją książkę" oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma za zadanie popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Honorowy Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Materiał naszej telewizji

 Wystąpienie Premiera Mateusza Morawieckiego w Kole 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze