R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

ZST na Warsaw Motor Show 2019

05-11-2019 16:08 | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 4,596 | Komentarzy: 0
25 października na największe targi samochodowe w Polsce i jedne z największych w Europie wybrali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kole (kl.1TS, 2TS, 3TS, 2 TIb, 3BR1)
ZST na Warsaw Motor Show 2019
Foto:uczestnicy wycieczki
R E K L A M A
czyszczenie

W kilku słowach:

"...szkoda, że tak krótko! Było naprawdę na co popatrzyć. Podczas targów po raz pierwszy w Polsce pokazany został nowy Land Rover Defender, Peugeot 208, Audi Q3 Sportback czy SsangYong Korando ...". - relacjonuje Bartek, uczeń technikum samochodowego. Inny uczestnik wycieczki dodaje: "…najbardziej podobała mi się wystawa najnowszych motocykli i skuterów, pojazdów customowych i ciężarówek...".

Duża liczba wystawców i tłumy odwiedzających potwierdziły, że kolejna edycja targów była bardzo udana. Dzięki zaangażowaniu producentów i dilerów można było obejrzeć wiele pięknych, ciekawych i rzadko spotykanych na naszych drogach samochodów. To powodowało, że każdy z odwiedzających targi znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło także hitów sprzedaży, nowych odsłon popularnych aut i klasyków sprzed lat, wzbudzających zawsze ogromne zainteresowanie. Olbrzymim powodzeniem wśród młodzieży cieszyło się spotkanie z motoryzacyjnym królem You Tube - Kicksterem, który chętnie pozował do zdjęć. W takiej oprawie czas przeznaczony na targi minął błyskawicznie i uczestnicy pełni wrażeń wyruszyli w drogę powrotną obiecując sobie, że na pewno wrócą tu za rok.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Ewa Tomczyk, Iwona Przybylska, Irena Nowak-Pająk, Katarzyna Derlińska.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Nowy elektrokardiograf dla Ośrodka Zdrowia w Kościelcu 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
fizjobaby
25 Maj
00:00

http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17065
Spotkania z Renatą Piątkowską w PiMBP w Kole
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin