R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Miasto Koło

Złoto dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Kole

07-11-2019 15:32 | Źródło: ŚDS Koło | Wyświetleń artykułu: 4,263 | Komentarzy: 0
Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole po raz kolejny wrócił ze złotem z Rozgrywek Sportowych Osób Niepełnosprawnych Kłodawa 2019r. Sześcioosobowa grupa uczestników wraz z opiekunami godnie reprezentowała placówkę. Wszyscy indywidualnie otrzymali medale i dyplomy, grupowo zaś puchar oraz nagrodę rzeczową, która będzie służyć wszystkim uczestnikom zajęć w ŚDS.
Złoto dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Kole
Foto:
R E K L A M A
czyszczenie

Rozgrywki Sportowe organizowane są corocznie przez Stowarzyszenie „Sprawni inaczej” w Kłodawie, przy udziale współorganizatorów WTZ w Kłodawie, Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie.

Celem rozgrywek jest zachęcenie osób niepełnosprawnych do aktywności fizycznej, wzmocnienie pewności siebie, integracja osób poprzez zabawę i rywalizację, wymiana doświadczeń, budowanie relacji i zawieranie przyjaźni oraz rywalizacja sportowa na zasadach fair-play.

Udział w zawodach to także sprawdzenie samego siebie, własnych umiejętności, obycia w różnych sytuacjach. Grupa uczestników czynnie przygotowywała się do udziału w wydarzeniu poprzez aktywny udział w zajęciach rehabilitacyjnych organizowanych na terenie placówki.

Wysiłek przyniósł oczekiwane rezultaty. Kolejny puchar, kolejne zwycięstwo są mobilizacją dla grupy do dalszego działania, do dalszej aktywizacji, wyznaczania sobie nowych celi oraz do czynnego udziału w życiu społecznym, lokalnym.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Recytowanie na ekranie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
kmk
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin