(14)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Burmistrz Koła podsumował pierwszy rok kadencji

Autor: Redakcja e-kolo.pl 09 Listopad 2019 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Burmistrz Koła podsumował pierwszy rok kadencji
© e-kolo.pl
(14) | Czytano:
16,581 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Mija pierwszy rok obecnej kadencji władz samorządowych. Tradycją stało się, że po zmianie wizualnej naszego studia telewizyjnego w roli gościa pojawia się Krzysztof Witkowski.

R E K L A M A
14
Czytano:
16,581 razy
Udostępnij

Tym razem w roli Burmistrza Miasta Koła odwiedził nas, aby dokonać podsumowania pierwszego roku swojej kadencji. Mówiliśmy o zrealizowanych inwestycjach, ale i o tych, które są przed lub w trakcie realizacji. Krzysztof Witkowski przedstawił argumenty za podwyżką podatków i opłat za odpady.

O czym jeszcze rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia programu Kolskie Rozmowy w nowej odsłonie.

MATERIAŁ WIDEO
MATERIAŁ WIDEO


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (14)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Nikt · 10 Listopad 2019
Panie Witkowski GLOS. ODDANY NA PANA TO GOLOS STRACONY. NAJWIEKSZE. OSIAGNIECIE PO ROCZNEJ. KADENCJITO OSIAGNIETY DO PERFEKCJI LANS!!!!!!!INIC PONADO TO.
kolanin · 14 Listopad 2019
opłata za śmieci wzrost, opłaty za grunty i nieruchomości wzrost, podwyżka za posiadania psa wzrost (żeby pracownikom UM lepiej było liczyć dzieląc na miesiące- to już śmiech) itd. Koło nie ma szczęścia do burmistrzów. U nas w mieście praca jest, ale tylko fizyczna bo na umysłową nie ma miejsc. Bulwarów nie widać, wielkich inwestycji też nie.
MaG · 13 Listopad 2019
Pan Burmistrz od 15 min:45 sek wywiadu odsłania prawdziwą, drugą stronę "Dobrej Zmiany", która przecież, przede wszystkim, ma wspierać mniejsze miejscowości. A Pan Poseł Galemba niczym Zbawiciel pręży pierś na kolskich plakatach... Paradoks?
ela · 11 Listopad 2019
a kiedy burmistrz dokonczy remont ulicy 3 - go Maja w Kole
Kok · 10 Listopad 2019
Pisuary zal wam ... sciska nastepne wybory znow przegracie wasz czas w polsce dobiega konca
Rafał · 11 Listopad 2019
Nie znam ugrupowania o nazwie (Pisuar) ale doskonale o nazwie sld i właśnie z tej formacji wywodzi się twój idol którego tak gloryfikujesz a co takiego dobrego dla mieszkańców ów Pan zrobił ? robiąc z nas durniów że to niby nie on stoi za powołaniem Prezesów spółek ? że to niby nie on zaczął rządy od obsadzenia wszelkiej maści Misiewiczów w spółkach miejskich ? sld się nie dziwię bo oni zawsze stosowali zasadę TKM ale Pan z Nowoczesnej ? i jemu podobni też z Nowoczesnej ? gdzie są Radni po za nielicznymi wyjątkami aby zapytać o te sprawy ? konkursy na które wiadomo z góry kto wygra ? żenada -szykowanie posadek dla swoich kosztem ludzi młodych ? niczym ten Pan mi nie zaimponował ,a to że wozi się jak jakiś dostojnik to już jest przegięcie totalne .Ten Pan na pewno załatwi swoje i kolegów sprawy ale nasze ? absolutnie nie .Opłata śmieciowa prawie 50% do góry ? Burmistrz porażka i wielki zawód .
Anastas · 10 Listopad 2019
Minął już rok. Musimy wszyscy zrobić sobie rachunek sumienia i się zastanowić jak mogliśmy wszyscy do tego dopuścić. Bo to wina nas wszystkich, wszystkich którzy głosowali. Niby 1/5 już minęła ale nadal 4/5 przed nami :(
czytelnik · 10 Listopad 2019
Do czego dopuścić?
wyborca · 10 Listopad 2019
Zmarnowany rok,budżet przejedzony i czerwoni nic nie zrobili ,tylko "czekamy i czekamy" i brzuch mu rośnie
Alladyn · 10 Listopad 2019
Widać, że się stara, alecsłychać podobno że na drugą kadencję nie będzie startował. W sumie mu się nie dziwię. Jak zostanie radcą prawnym to pewnie to rzuci i wy tak go atakujący będziecie spać spokojnie... chwila znajdziecie sobie następnego...
Gość · 10 Listopad 2019
Jest dobrym burmistrzem. Stara się o geotermię. Pozyskał już prawie 2 mln złotych dla miasta. Robi inwestycje drogowe, siłownie, a w przyszłym roku kolejne drogi i blok komunalny. Oby tak dalej. Jeśli miasto otrzyma to dofinansowanie do boiska na mosirze to do 2 milionów pozyskanych dojdzie kolejny milion. Wziął się wreszcie za ruiny zamku i przeniesienie pszok-u z osiedla Płaszczyzna i tam buduje też sieć ciepłowniczą, ale najlepiej krytykować.
wiem · 12 Listopad 2019
ten koleś złotówki nie pozyskał, jeżeli będzie dofinansowanie boiska to wszyscy którzy trochę się orientują wiedzą że to tylko i wyłącznie praca dyrektora Kawki. Pozostałe dotacje to praca posła i starosty
LSD · 11 Listopad 2019
Jest bardzo złym Burmistrzem
Nikt · 10 Listopad 2019
Panie Witkowski GLOS. ODDANY NA PANA TO GOLOS STRACONY. NAJWIEKSZE. OSIAGNIECIE PO ROCZNEJ. KADENCJITO OSIAGNIETY DO PERFEKCJI LANS!!!!!!!INIC PONADO TO.
niko · 09 Listopad 2019
w 2018 miał kredyt w providencie,santander bank,funeda w tym roku tak samo tylko provident zamieniony na bank spółdzielczy . provident ha ha
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
9 godziny temu 369

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 10,993 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,512 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,694

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,226

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

9 godziny temu 369
R E K L A M A