R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Miasto przekazało środki na budowę sygnalizacji świetlnej

21-11-2019 09:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,753 | Komentarzy: 0

W trakcie wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Kole, radni przegłosowali zmiany w budżecie zawierające wsparcie finansowe zadania realizowanego wraz ze Starostwem Powiatowym w Kole.

Foto:Google Street View
R E K L A M A

Chodzi o inwestycję budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic al. Jana Pawła II oraz Powstańców Wielkopolskich. W miejscu tym wielokrotnie dochodziło do wypadków drogowych w tym potrąceń pieszych. Skrzyżowanie to posiada najdłuższe przejście dla pieszych spośród wszystkich w naszym mieście. 

Budowa sygnalizacji świetlnej będzie kosztować około 500 000 złotych. Koszty te po połowie pokryje Urząd Miejski w Kole oraz Starostwo Powiatowe w Kole. 

Z informacji przekazanych przez starostwo wynika, że sygnalizacja ta będzie zsynchronizowana z tą na skrzyżowaniu z ulicą Włocławską, aby ruch odbywał się płynnie. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze