R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Powiat wybrał przychodnię stomatologiczną dla swoich uczniów

21-11-2019 09:29 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 8,864 | Komentarzy: 0

W dniu 20 listopada br. Powiat Kolski reprezentowany przez Starostę Kolskiego Roberta Kropidłowskiego oraz Wicestarostę Sylwestra Chęcińskiego przy udziale szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski zawarł porozumienie z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Dereń” w Kole.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Podpisane porozumienie zgodnie z założeniami ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 roku o opiece zdrowotnej nad uczniami zabezpiecza sprawowanie opieki nad uczniami w zakresie:
1) świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia;
2) profilaktycznych świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia – określone w przepisach wydanych na podstawie art. 31d ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, w części dotyczącej wykazu świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, z wyłączeniem świadczeń ortodoncji.

Opiekę stomatologiczną nad uczniami pełnić będzie lek. stomatolog Dawid Kacprzak, który przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 12.30 oraz od 14.00 do 17.30, po wcześniejszym umówieniu wizyty (tel. kontaktowy 63/261 94 41), ul. Toruńska 28, 62-600 Koło.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA