R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wpadł na posesję niszcząc ogrodzenia. Był pod wpływem narkotyków?

21-11-2019 14:44 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,844 | Komentarzy: 0

Po godzinie 22:00 doszło wczoraj do zdarzenia drogowego na ulicy Umińskiego w Przedczu. 23-letni kierowca Audi A4 wypadł z drogi i wpadł na prywatną posesję niszcząc ogrodzenia i zieleń. Swoją jazdę zakończył na budynku mieszkalnym.

R E K L A M A

Przybyli na miejsce funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole poddali 23-letniego mieszkańca Gminy Radziejów badaniu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu oraz na obecność środków odurzających. Okazało się, że mężczyzna był trzeźwy, lecz narkotest dał pozytywny wynik. Pobrano od kierowcy krew, która potwierdzi lub zaprzeczy pierwszy wynik.

W kieszeni mężczyzny znaleziono również środki odurzające. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Teraz kierowca odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków a jeśli badania krwi będą pozytywne - również za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na miejscu pracowały służby: KP PSP Koło, OSP Przedecz, OSP Kłodawa, KPP w Kole oraz Zespół Ratownictwa Medycznego

Foto: OSP Przedecz

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze