R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Pasjonat sportowej Polski 2019

22-11-2019 14:43 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,961 | Komentarzy: 0

Wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski” przyznawane jest prze Klub Sportowa Polska w ramach Programu „Sportowa Polska”.

Foto:UG Kościelec

Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia. Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci  i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a za sprawą swoich działań jest wzorem  i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców. Wśród Pasjonatów Sportowej Polski są m.in: włodarze miast, gmin i powiatów, trenerzy, instruktorzy, menedżerowie i animatorzy sportu, czy nauczyciele wychowania fizycznego. 

Z  gminy Kościelec tytuł ten otrzymała Pani Marta Hanusek  - Wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego KKS Kiełbaska w Kościelcu, trenerka, sędzia klasy drugiej, odznaczona brązową i srebrną odznaką Polskiego Związku Szachowego.

Wyróżnienia "Pasjonat Sportowej Polski 2019" zostały wręczone piętnastu laureatom z całej Polski podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się w dniu 14 listopada 2019 roku w Warszawie w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

W poprzednich latach wyróżnienia Pasjonat Sportowej Polski otrzymali: Pan Dariusz Ostrowski – 2015 rok, Pan Zdzisław Krupa – 2017 rok, Pan Grzegorz Kołodziejek – 2018 rok.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze