R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Ktoś zostawił martwego zająca na śmietniku

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,548 | Komentarzy: 1
Mieszkaniec Koła, który zauważył to niecodzienne znalezisko postanowił podzielić się z internautami, tym co znajdowało się na pojemniku na odpady PET wśród bloków osiedla Sienkiewicza.
Ktoś zostawił martwego zająca na śmietniku
Foto:czytelnik

Prawdopodobnie potrącony przez samochód zając wylądował jako "śmieć" na jednym z pojemników na odpady typu PET. Martwe zwierze zostało wystawione nijako na "pokaz" przechodniów w tym małych dzieci. Zdjęcie znalazło się również na naszym profilu Facebook'owym, gdzie oburzenie czytelników było wyraźnie zauważalne.

Co robić w przypadku, gdy dojdzie do potrącenia zwierzęcia na drodze? Jak poinformował nas prezes Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych - powinniśmy zgłosić ten fakt do Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Kole, który to zleci MZUKowi zabranie ciała. Najgorszym przypadkiem jest właśnie to, co zrobiła ta osoba - zabierając zająca i pozostawiając na śmietniku. 

Być może osiedlowy monitoring pozwoliłby zobaczyć, czy było to celowe działanie a może głupi żart.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Gala 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze