Słonecznie 1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole prezentuje nową stronę www!

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole prezentuje nową stronę www!

Autor: Redakcja e-kolo.pl 04 Grudzień 2019
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole prezentuje nową stronę www!
© e-kolo.pl
Komentarzy: 0 Czytano:
8,180 razy |

Nowoczesny design dopasowany do wyświetlania na wszystkich urządzeniach tj. komputer, laptop, tablet i smartfon – to tylko kilka z najważniejszych zalet nowej witryny kolskich wodociągów.

R E K L A M A
0
Czytano:
8,180 razy
Udostępnij

Wraz z rozwojem spółki, przyszedł czas na zmianę witryny internetowej. Nowa strona spełnia wymagania WCAG 2.0 czyli spełnia wszystkie niezbędne wymagania dostępowe dla osób niepełnosprawnych i niedowidzących. Witryna daje możliwość powiększania i pomniejszania czcionki oraz włączenie trybu wysokiego kontrastu. W przyszłości planuje się również dołączenie syntezatora mowy, który czytałby treści.

Jedną z nowości zrealizowanych przy przebudowie strony jest dodanie modułu elektronicznego przesyłania stanów licznikowych, co ograniczy konieczność bezpośredniego kontaktu z pracownikami działu sprzedaży. Wśród podstron znalazły się też te, dotyczące edukacji społeczeństwa. W tym dziale obecnie możemy zapoznać się z najważniejszymi zasadami korzystania z sieci kanalizacyjnej, aby nie doprowadzać do jej zapychania.

Zarząd spółki planuje w najbliższej przyszłości przystąpić do zaprojektowania i wykonania autorskiego systemu elektronicznego biura obsługi klienta, aby zapewnić swoim klientom szybki i łatwy dostęp do rozliczeń i dokumentów w wersji elektronicznej.

W galerii zdjęć znajdziemy dużą ilość zdjęć zakładu, maszyn i zbiorników. Ciekawostką są też zrealizowane w ostatnim czasie inwestycje, które na stronie przedstawione są w schemacie przed/po.

Na portalu społecznościowym Facebook pojawiła się strona Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole, na której znajdziemy bieżące informacje o działalności spółki oraz komunikaty związane z planowanymi włączeniami sieci lub alarmami o awariach.

Śmiało można stwierdzić, że MZWiK posiada obecnie najbardziej zaawansowaną i najnowocześniejszą stronę wśród wszystkich spółek miejskich – co ważne, jest to jedyna strona spełniająca warunki dostępności dla osób niepełnosprawnych (WCAG 2.0)

Zobacz nową stronę pod adresem https://www.mzwik-kolo.pl

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
R E K L A M A