R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Skaldowie gwiazdą Koncertu Noworocznego! Trwają przygotowania do wydarzenia

04-12-2019 09:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,801 | Komentarzy: 0

Koncert Noworoczny organizowany przez Orkiestrę Dętą OSP w Kole to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych kolskiego kalendarza. Dziś pragniemy poinformować Państwa o szczegółach najbliższego koncertu.
Foto:wikipedia
R E K L A M A

Co roku Orkiestra Dęta OSP Koło zaprasza gwiazdę muzyki, której utwory opracowuje, aby potem wspólnie zaprezentować się na scenie. W tym roku do współpracy zaproszono Andrzeja i Jacka Zielińskich z zespołu Skaldowie, których przeboje nadal możemy usłyszec w stacjach radiowych.

Jak poinformował nas Prezes orkiestry, Jerzy Budka - trwają już przygotowania do wspólnego występu. Muzycy orkiestry stworzyli aranżacje największych przebojów grupy. Z pewnością nie zabraknie takich utworów jak: "Prześliczna wiolonczelistka", "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

W poprzednich latach w Koncercie Noworocznym usłyszeliśmy m.in. Krzysztofa Cugowskiego, Marcina Dańca, Krystynę Giżowską, Alicję Majewską, Zbigniewa Wodeckiego. 

Wydarzenie tradycyjnie podzielone będzie na dwie części: występ Orkiestry Dętej (w tym roku wiązanka przebojów świątecznych) oraz występ zaproszonej gwiazdy przy akompaniamencie kolskiej orkiestry. 

Głównym sponsorem koncertu jest Urząd Miejski w Kole pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego.

Koncert Noworoczny, 11 stycznia 2020 roku, godz. 17:00, Hala Sportowa MOSiR w Kole

Przypomnijmy sobie jak wyglądał ostatni Koncert Noworoczny.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA