(1)
Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Znamy gwiazdy najbliższego finału WOŚP w Kole. Aż trzy zespoły!

Znamy gwiazdy najbliższego finału WOŚP w Kole. Aż trzy zespoły!

Autor: Redakcja e-kolo.pl 09 Grudzień 2019
Znamy gwiazdy najbliższego finału WOŚP w Kole. Aż trzy zespoły!
© WOŚP
Komentarzy: 1 Czytano:
19,694 razy |

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej to hasło najbliższego, 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszym mieście tradycyjnie powstał sztab fundacji a przy ulicy Prusa odbędzie się koncert. Kto zagra na scenie?

R E K L A M A
1
Czytano:
19,694 razy
Udostępnij

Aż trzy zespoły zaproszono do Koła na najbliższy finał WOŚP. A będą nimi:

Maciej Smoliński

Twarz telewizji Polo TV, w której pracuje od jej powstania. Żaden duży festiwal muzyki disco-polo nie może odbyć się bez Macieja w roli konferansjera. Od kilku lat sam tworzy muzykę, która na listach przebojów osiąga wysokie notowania. Przez ten czas zdażył wylansować kilka hitów. 

Rezerwat

REZERWAT to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku. Kultowy rock-band z jednym z największych polskich przebojów wszech czasów pt. ”Zaopiekuj się mną”. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału, Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Szacuje się, że do dnia dzisiejszego, Rezerwat sprzedał  ponad 1,5 mln płyt a co najmniej drugie tyle wydano w formie różnych składanek.

Rezerwat na koncertach to magia dźwięków tworzonych przez profesjonalnych muzyków towarzyszących wokaliście, który obdarzony jest wyjątkowo charyzmatycznym głosem. Muzyka Rezerwatu dla jednych to wspomnienia młodości. Dla drugich to emocje związane z nowymi utworami grupy.


 

Grupa Marioo

Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny  i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku i które można zobaczyć m.in. na PoloTV, Polsat Disco Polo Music, Power TV, usłyszeć w każdej liczącej się stacji radiowej i którego cechuje przedewszystkim oryginalność i doskonały wokal. Producent, autor tekstów i muzyki, jest związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. 

 

Szczegółowy harmonogram finałowej sceny WOŚP w Kole zostanie przedstawiony przez sztab niebawem.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Ala · 09 Grudzień 2019
Niech burmistrz przekaże te pieniądze z honorariów dla "gwiazd" na szpital, to wystarczy to, bez tej hucpy.
Ala · 09 Grudzień 2019
Niech burmistrz przekaże te pieniądze z honorariów dla "gwiazd" na szpital, to wystarczy to, bez tej hucpy.
R E K L A M A