(31)
Słonecznie 25.3
Popularne tagi:

Ogłoszono konkurs na dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole

Autor: Redakcja e-kolo.pl 10 Grudzień 2019 przeczytasz w minutę
Ogłoszono konkurs na dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole
© e-kolo.pl
(31) | Czytano:
29,437 razy | przeczytasz w minutę

Za kilka miesięcy kończy się kadencja Radomira Pioruna na stanowisku Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole, przyszedł zatem czas na ogłoszenie konkursu.

R E K L A M A
31
Czytano:
29,437 razy
Udostępnij

10 grudnia br. Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora MDKu. W wymaganiach postawionych przed aplikujacymi znalazły się m.in.:

  • Znajomość zasad organizacji i funkcjonowania instytucji kultury oraz obowiązujących zasad ekonomiczno - księgowych,
  • Dysponowanie wiedzą z zakresu pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych, w tym z funduszy Unii Europejskiej,
  • Predyspozycje do organizowania i prowadzenia przedsięwzięć promocyjnych związanych z dzialalnością kulturalną,
  • Doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, w tym w realizacji projektów z dziedziny kultury. 

Osoba ubiegająca się w tym konkursie nie potrzebuje żadnego doświadczenia na stanowisku kierowniczym a jedynie stan zdrowia pozwalający na pełnienie kierowniczego stanowiska. 

Oferty nalezy składać w zamkniętej kopercie z adnotacją: "Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole" z podanym imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym w terminie do dnia 10.01.2020 r. do godz. 15:00 w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Kole, ul. Stary Rynek 1, 62-600 KoIo

Radomir Piorun rozpoczął pracę jako dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kole w marcu 2015 roku. Jak przez ten czas funkcjonował MDK? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy naszym czytelnikom

MATERIAŁ WIDEO
MATERIAŁ WIDEO


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (31)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
mieszczuch · 11 Grudzień 2019
Według mnie nikt nikomu nie chce dziękować, bo też i za co - był, jest dyrektorem i wykonuje swoje obowiązki tak jak najlepiej umie, za to mu miasto płaci, więc za co dziękować? Kończy się jego kadencja, więc chyba najuczciwszym rozwiązaniem jest ogłoszenie konkursu na następną, a przecież obecny dyrektor też może, a nawet powinien do niego stanąć i zaprezentować koncepcję działania na kolejne lata. Jeżeli zyska ona uznanie władz miasta, to zostanie wybrany. Chyba to jest proste i zrozumiałe, więc po co ten szum. A burmistrz po to został wybrany rok temu żeby tym miastem rządził.
Gość · 30 Grudzień 2019
Nikt go teraz nie ruuszy jak został radnym Powiatu,
kolanin · 15 Grudzień 2019
P.Piorun nadaje się na to stanowisko, wiele ciekawych rzeczy dzieje się teraz, nie ma porównania z poprzednia p. dyrektor.Ale nie wiadomo czy p. Piorun pasje radnym i p.Burmistrzowi.
Pobozny · 14 Grudzień 2019
Pan Piorun nadaje sie do rozkrecania srodowiska oazowego w Farze razem z przewielebnymi. Srodowisko kulturowe miasta powinno miec mecenat osoby bez religijnych skrzywien.
anastazja · 11 Grudzień 2019
no I po co to jak i tak nic sie nie zmieni w tym zadupiu.
Mieszkaniec Koła · 11 Grudzień 2019
Zasady są równe dla wszystkich. Każda kadencja się kiedyś kończy.
Janusz Kupczak · 11 Grudzień 2019
Brawo dyrektor tak trzymać
Justina · 11 Grudzień 2019
Uważam ze pan Piorun jest osobą bardzo nie pofesjonalną i nie miłą , dlatego uważam ze zupełnie się nie nadaje do tej roli.
niko · 11 Grudzień 2019
Dlaczego obrażasz? Brak argumentów do obrony? Obecny "dyrektor" powinien być odwołany dawno. Gdyby nadawał się na cokolwiek to by nie wrócił do Koła.Zmiany są potrzebne i to szybko a do tego audyt .
Judex · 11 Grudzień 2019
Tylko idioci mogą pisać takie bzdury
Tyrion Lanister · 11 Grudzień 2019
To już woła naprawdę o pomstę do nieba! Pewno, najlepiej niech nic się tym Kole nie dzieje. Człowiek rozkręcił pełno wydarzeń w budynku który był do tego przeznaczony i w taki sposób mu się ma zamiar podziękować. Dziwne metody, dziwne działania. Mówmy zdecydowanie NIE dla takich praktyk!
Tyrion Lanister · 11 Grudzień 2019
Ale mi się trafiło. Nie dość, że quasi demokrata, nie dość że czytać nie umie to jeszcze mnie będzie kultury uczył.
mieszczuch · 11 Grudzień 2019
I kultury też mamy różne rozumienie. Przecież te konkursy są - był na dyrektora biblioteki i jest na dyrektora domu kultury. Nie muszę się niczego domagać.
Tyrion Lanister · 11 Grudzień 2019
Szum jest na pewno. W twojej głowie. Prawdę rzeczesz, mamy różne rozumienie, nie tylko dyskusji. Domagasz się konkursów? Domagaj się ich wszędzie!
mieszczuch · 11 Grudzień 2019
"Pomsta do nieba, dziwne metody, dziwne działania" - i nazywasz to demokratyczną dyskusją, to rzeczywiście mamy różne rozumienie dyskusji. Jakie masz prawo mówić "nie"? Żadne. Zajmij się tym co do ciebie należy, a nie tym co leży w wyłącznych uprawnieniach demokratycznie wybranego przed rokiem burmistrza. Konkurs to też forma wyborów i nic bardziej sprawiedliwego i demokratycznego nie wymyślono. Niech się każdy, kto chce złożyć swoją ofertę w nim sprawdzi, a na pierwszym miejscu aktualny dyrektor. Jeżeli jest tak dobry jak twierdzisz, to ma pewną wygraną. Niedawno burmistrz ogłosił konkurs na dyrektora biblioteki i jakoś nikt nie robił rabanu, więc nie rozumiem o co ten cały szum.
Tyrion Lanister · 11 Grudzień 2019
Jeśli ''według ciebie'' tak jest to jesteś w błędzie kochasiu. Sięgnij po ustawę o samorządzie gminnym i wtedy się wypowiadaj. I nie nazywaj szumem demokratycznej dyskusji na portalu. Ogarnij się trochę..
mieszczuch · 11 Grudzień 2019
Według mnie nikt nikomu nie chce dziękować, bo też i za co - był, jest dyrektorem i wykonuje swoje obowiązki tak jak najlepiej umie, za to mu miasto płaci, więc za co dziękować? Kończy się jego kadencja, więc chyba najuczciwszym rozwiązaniem jest ogłoszenie konkursu na następną, a przecież obecny dyrektor też może, a nawet powinien do niego stanąć i zaprezentować koncepcję działania na kolejne lata. Jeżeli zyska ona uznanie władz miasta, to zostanie wybrany. Chyba to jest proste i zrozumiałe, więc po co ten szum. A burmistrz po to został wybrany rok temu żeby tym miastem rządził.
Anastas · 11 Grudzień 2019
O co tutaj chodzi? Dlaczego jak jakaś instytucja działa dobrze to człowiek jest do wymiany a jak jakaś działa źle to działa sobie dalej? Dlaczego miał odejść dyrektor MOSiR a teraz ogłoszono konkurs na dyrektora MDK? Gdzie zapowiadane zmiany w spółkach? Gdzie transparentność? Gdzie dojrzałe podejście do wyborców? Dlaczego nam jako mieszkańcom i tylko nam ciągle funduje się takie „akcje”?
Kolanka · 11 Grudzień 2019
Podejrzewam, że nikt nie zwalnia Pana Dyrektora MDKu tylko kończy się jego kadencja i musi być przeprowadzony konkurs , a Pan Dyrektor może przystąpić do konkursu tak jak i inne osoby, które mają predyspozycje do objęcia takiego stanowiska.
TAK za konkursami, TAK za równością dla wszystkich · 11 Grudzień 2019
Konkursy zawsze się ogłasza gdy się kończy kadencja, tak powinna wyglądać normalna procedura. Stasiek nie ogłaszał konkursów i wsadzał swoich przywiezionych w teczkach.
Kris · 10 Grudzień 2019
Znam tylko z widzenia Pana Pioruna ale uważam ,że to jest najlepszy dyrektor od dawien dawna,a oceniam go na podstawie imprez które organizuje,ten dom kultury odżył,stał się prawdziwym ośrodkiem kultury.Zobaczcie ile samochodów stoi kolo domu kultury jak się przejeżdża obok,kiedyś tego nie było.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Tak trzymać.
gość · 11 Grudzień 2019
Właściciele tych samochodów robią akurat zakupy w Biedronce, więc tam stoją.
sławek · 11 Grudzień 2019
Chyba lepiej, że konkursy są. Zawsze więcej osób ma możliwość zaprezentować swoje pomysły i kwalifikacje. Nikt nic lepszego nie wymyślił co przyczyniałoby się do rozwoju jak wzajemna konkurencja. Wszystko inne prowadzi do zastoju i rutyny. Więc niech startują i wygrywają najlepsi. Tylko to przyczyni się do rozkwitu kultury w mieście.
Gość · 11 Grudzień 2019
Nikt już nie pamięta, że pan dyrektor został powołany w 2015 roku przez byłego burmistrza bez konkursu? Jak są konkursy to nie dobrze,, jak ich nie byłoby tez byłoby niedobrze...
Do niko · 10 Grudzień 2019
Jesli kilka tysiecy osob zobaczylo artykul to co dziwnego 100 glosow? Chociaz pewnie gdyby na nie 200 glosow w godzine to nie podnosilbys larum?
niko · 10 Grudzień 2019
ten sondaż wiarygodny strasznie he he. w ciągu dwóch godzin 100 osób na tak. żenada
as · 10 Grudzień 2019
W moim przekonaniu sondaż odzwierciedla rzetelną pracę pana Pioruna. Martwi mnie jedno zdanie w wymaganiach od kandydata na stanowisko dyrektora MDK-u: "Osoba ubiegająca się w tym konkursie nie potrzebuje żadnego doświadczenia na stanowisku kierowniczym". To mi jakoś śmierdzi przekrętem na to stanowisko. ,
cooltura · 12 Grudzień 2019
Sondaz bardzo odzwierciedla jakosc pracy pana Pioruna.
Gość · 11 Grudzień 2019
Jeśli śmierdzi to pewnie Twoje skarpety i nigi hehe Przypomnij sobie, czy jak był powoływany pan dyrektor w 2015 roku to miał doświadczenie na stanowisku kierowniczym????
niko · 10 Grudzień 2019
Mamy nadzieję że nie pozostanie obecny.A ten sondaż na tak robi ktoś na zamówienie pewno.
Karolina · 12 Grudzień 2019
A ty w czyim imieniu się wypowiadasz? Na pewno nie mieszkańców. Jak chcesz pisać to pisz w swoim imieniu. Ja kibicuję Panu Piorunowi chociaż go nie znam ale widzę ile dla dzieci jest różnych zajęć czego np wcześniej nie było. Teraz jest dużo większy wybór
Miasto Koło
Robert Budny Mistrzem Ameryki Krav-Maga!
16 minuty temu 123

Robert Budny Mistrzem Ameryki Krav-Maga!

Zatrzymania
3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej
1 godzinę temu 2,492

3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej

Powiat Kolski
W środę działania Zero Tolerancji
1 godzinę temu 429

W środę działania Zero Tolerancji

Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
3 godziny temu 9,719 4

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
3 godziny temu 578

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
5 godziny temu 1,297

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

R E K L A M A