R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Zorganizowali koncert charytatywny dla chorej koleżanki

16-12-2019 09:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,532 | Komentarzy: 0

Ponad 10 tysięcy złotych zebrano już na pomoc chorej Moniki, która przechodzi chemioterapię. Wczorajszy wieczór pokazał, że ma ona wokół siebie mnóstwo przyjaciół, którzy wierzą, że będzie zdrowa.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

"Pierwsza gwiazda - budzimy serca" tak nazwano koncert, który odbył się wczoraj w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole. Organizatorem wydarzenia byli przyjaciele Moniki oraz Malinowa Mamba, Towarzyszenie Progressum, MDK Koło oraz Big Band PSM Koło. 

Każdy z biorących w wydarzeniu zanim wszedł do sali kinowej - zapoznał się z ofertą świątecznych kiermaszy, z których cały dochód został przekazany do głównej puli zbiórki. 

Koncert przy świątecznych przebojach i kolędach rozpoczął się o godzinie 16:00. Soliści i muzycy Big Bandu zaprezentowali się z najlepszej strony. Doskonałe aranżacje podkreślały wyjątkowość wydarzenia. 

Więcej zobaczycie w materiale wideo



R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA