Słonecznie -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ciężarówką uszkodził dystrybutor gazu LPG. Miejsce zabezpieczali strażacy

Ciężarówką uszkodził dystrybutor gazu LPG. Miejsce zabezpieczali strażacy

Autor: KP PSP Koło 18 Grudzień 2019
Ciężarówką uszkodził dystrybutor gazu LPG. Miejsce zabezpieczali strażacy
© KP PSP Koło
Komentarzy: 0 Czytano:
13,227 razy |

15 grudnia 2019r. o godzinie 1.58 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o uszkodzonym dystrybutorze gazu LPG w miejscowości Police Mostowe gm. Kościelec na stacji paliw "Lotos" znajdującym się na autostradzie A2.

R E K L A M A
0
Czytano:
13,227 razy
Udostępnij

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Ruszkowa i Trzęśniewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na stacji paliw samochód ciężarowy przejeżdżając uszkodził dystrybutor gazu LPG oraz osłonę słupa wiaty.

Z uszkodzonego dystrybutora ulatniał się gaz. Pracownicy stacji ewakuowali się z budynku, wygrodzili teren na stacji taśmą ostrzegawczą oraz odcięli dopływ gazu i paliw płynnych do dystrybutorów. Strażacy zabezpieczali teren prowadzonych działań odłączyli dopływ prądu elektrycznego do dystrybutorów, zakręcili zawór gazu przy dystrybutorze oraz sprawdzili strefę wokół dystrybutora miernikami wielogazowymi.

Działania ratownicze przez 1 godzinę i 46 minut prowadziło 20 strażaków.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A