R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

ZST i OSW w Kole: Akcja "Wylosuj Anioła"

19-12-2019 13:47 | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 3,434 | Komentarzy: 0

Uczennice klasy II b Branżowej Szkoły I stopnia z Zespołu Szkół Technicznych w Kole wraz z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Kole wzięły udział w akcji wykonania kartek świątecznych dla dzieci z Oddziału Onkologicznego w Poznaniu.

Foto:
R E K L A M A

Akcja "Wylosuj Anioła" ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów ze szpitala onkologicznego w Poznaniu. Kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczennice wykonały własnoręcznie, w których napisały życzenia oraz kilka pozytywnych słów wsparcia dla dzieci leczących się na chorobę nowotworową. Otrzymanie pięknej, własnoręcznie przygotowanej kartki ucieszy każde obdarowane dziecko. Kartki zostaną przekazane chorym dzieciom na Oddział Onkologiczny w Poznaniu. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej akcji.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze