R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Wigilijne spotkanie w Komendzie Straży Pożarnej

23-12-2019 09:31 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 5,194 | Komentarzy: 0

20 grudnia 2019 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Kole odbyło się spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów pożarnictwa z funkcjonariuszami i pracownikami korpusu służby cywilnej komendy.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole bryg. Krzysztof Żurawik złożył wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączyli się również Starosta Powiatu Kolskiego Pan Robert Kropidłowski,  Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Artur Foryński, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole Pani Ewa Lewicka, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Marek Świątek oraz ksiądz kapelan Radosław Kobiela. Po wspólnym odmówieniu modlitwy i zaśpiewaniu kolędy, wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnej wieczerzy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze