R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kolskie wodociągi uzyskały dofinansowanie na gospodarkę osadową

03-01-2020 09:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,418 | Komentarzy: 1

Dobrą wiadomością, pochwaliło się w dniu wczorajszym z naszą redakcją kierownictwo Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole, które to otrzymało blisko 1,5 miliona złotych dofinansowania!

Foto:MZWiK Koło
R E K L A M A

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji po wielomiesięcznych  kalkulacjach, analizach, konsultacjach przy udziale naszych partnerów oraz negocjacji z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w dniu 02.01.2020 w siedzibie NFOŚIGW w Warszawie podpisał umowę w sprawie przyznanej kwoty dofinansowania tj. 1 490 020,68 PLN z przeznaczeniem na ekologiczną gospodarkę osadową na oczyszczalni ścieków. Całość tej kwoty będzie częścią realizowanego projektu "Modernizacja i przebudowa  oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło". Projekt ekologicznej gospodarki osadowej finansowany w ramach dotacji z NFOŚiGW będzie pierwszym realizowanym w ramach tego programu w Wielkopolsce. 

- informuje MZWiK Koło

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze