R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit produkcja
Wiadomości Powiat Kolski

Sztab w Dąbiu z wynikiem 26388,32 złotych

13-01-2020 13:48 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,445 | Komentarzy: 0
28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy grał hucznie również w Dąbiu. Były licytacje, występy zaproszonych gości i wspólna zabawa.
Sztab w Dąbiu z wynikiem  26388,32 złotych
Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A
czyszczenie

Efektem kwesty na ulicach oraz różnych zbiórek i licytacji jest wynik 26 388,32 złotych.  Co jak wspominają organizatorzy - to zadowalające osiągnięcie.

Całość rozpoczęła się już w sobotę turniejem Gramy dla Dzieci, który został rozegrany w hali w Dąbiu. Rozgrywki objął swym patronatem Burmistrz Miasta Dąbia Pan Tomasz Ludwicki. Kolejny raz z rzędu zwycięska okazała się drużyna Galaktycznych. Głównie obchody 28 finału WOŚP miały miejsce w niedzielę przy MGOKiBP w Dąbiu. Szefem dąbskiego sztabu był Pan Hubert Ziętkiewicz, który dodatkowo prowadził koncert oraz liczne licytacje. Na scenie zaprezentowały się m.in. dzieci z gminnych szkół, miejsko-strażacka orkiestra, Nadnerzanki, zaprzyjaźniony zespół Effatha. O godzinie 20:00 tradycyjnie odbyło się światełko do nieba i przepiękny pokaz fajerwerków.

Następnie wystąpił Anders Malcolmsson oraz Zespół Komunikat. Dzięki hojności sponsorów oraz ludzi o wielkich sercach udało się zebrać 26388,32 złote, co jest wielkim wyczynem. Zebrana kwota pozwoli na zakup najnowocześniejszego sprzętu do ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują specjalistycznych operacji. 

Wśród licytowanych gadżetów były m.in. oucher na lot samolotem ufundowany przez Aeroklub Koniński, voucher na brwi permanentne ufundowany przez Salon Urody Olivia w Poznaniu, bon rabatowy w kwocie 500 zł do Biura Podróży Aneta Travel w Kole, bon rabatowy do Zajazdu Czarna Perła w Grabowie i wiele innych. 

Na scenie zagrali: Nadnerzanki, Zespół Effatha, pokaz udzielania pierwszej pomocy, zespół Komunikat, Anders Malcolmsson.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Koncert Anioły są wśród nas 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
łobocki
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
Franspol
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
02 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Obchody Światowego Dnia Autyzmu
03 Kw.
18:00

Miejski Dom Kultury w Kole
Koncert Katyń. Ostatni list
09 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin