R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Śmiertelny wypadek! Kierowca busa zginął na miejscu!

16-01-2020 22:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 93,475 | Komentarzy: 2

Tuż po godzinie 20:00 doszło w czwartek (16.01.2020) do wypadku drogowego na odcinku Przedecz - Rybno. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierowca busa Iveco.

Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Policja nadal bada w jaki sposób doszło do tragicznego w skutkach wypadku w miejscowości Rybno. Nie będzie to łatwe z uwagi na brak świadków oraz na fakt, iż drugi kierowca (samochodu osobowego marki BMW), który brał udział w zdarzeniu przewieziony został natychmiast do szpitala z obrażeniami głowy - był trzeźwy. Z naszych informacji wynika, że był to mieszkaniec gminy Kłodawa. Ułożenie samochodów również nie wskazuje na jednoznaczny scenariusz.

W wyniku zderzenia zmarł kierowca busa, 56-letni mieszkaniec powiatu Oleckiego (woj. Opolskie). Trwa ustalanie szczegółów przez Komendę Powiatową Policji w Kole. Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia doszło na skrzyżowaniu, lecz w konsekwencji uderzenia pojazdów znajdowały się one poza jezdnią. Na chwilę obecną nie wiadomo, któy pojazd jechał drogą podporządkowaną, a który miał pierwszeństwo.

Na miejscu pracowały służby: PSP Koło, OSP Przedecz, OSP Kłodawa, Zespół Ratownictwa Medycznego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze