R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

W Przedczu również zagrali dla WOŚPu

18-01-2020 22:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,656 | Komentarzy: 0

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przedczu za nami, przyszedł więc czas na krótkie podsumowanie. Dwudniowa impreza, zorganizowana przez Sztab WOŚP w Przedczu, okazał się wielkim sukcesem. Dzięki wytrwałości, zaangażowaniu oraz współpracy całego miasta udało się zebrać w tym roku przeszło 21tys. zł, jest to wzrost o 61% w stosunku do roku ubiegłego (13tys. zł). Kwota nie ma tu znaczenia.

R E K L A M A

Zbiórkę pieniędzy rozpoczęlto już w sobotę. W Szkole Podstawowej w Przedczu odbył się turniej w grę Fifa 2020 na konsoli PS4. W zmaganiach wzięło udział łącznie 20 fanów elektronicznej rozgrywki. Po kilku godzinach wspólnej zabawy, zwycięzcą turnieju został Damian Kacprzak.

Niedziela to już totalne szaleństwo. Zbiórkę rozpoczęto już o 7 rano, by zakończyć ją o godz. 20:00. W tym czasie w Szkole Podstawowej w Przedczu odbyły się liczne atrakcje przygotowane przez Przedecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piękne dziewczęta mogły skorzystać z profesjonalnych makijażystek, zaraz obok znajdowały się fryzjerki, które czesały zarówno te młode jak i już dorosłe osoby.

Każdy mógł skosztować przepysznych ciast, a do pączków stała kolejka. Małe dzieci miały malowane twarze. Na Sali gimnastycznej odbył się pokaz pierwszej pomocy przedstawiony przez Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedczu, następnie wystąpiły  najmłodsze tancerki ze swym programem artystycznym. Jedna z uczennic Szkoły Podstawowej zaprezentowała swoje umiejętności gry na instrumentach klawiszowych.

Największą atrakcją tego wieczoru, był występ Zespołu Muzycznego z Przedcza "Niepoważni", w którego skład wchodzą obecni uczniowie, absolwenci Szkoły Podstawowej, oraz dwójka zaprzyjaźnionych osób. Muzyka, klimat, oświetlenie… Ci którzy tego nie widzieli, mogą tylko żałować.

Pełna sala, owacje na stojąco. Coś wspaniałego. Jak co roku odbyła się licytacja zgromadzonych gadżetów. Uśmiech, wspólna dobra zabawa towarzyszyła wszystkim do samego końca imprezy. Wisienką na torcie było „Światełko do nieba”. Przy akompaniamencie muzyki, każdy mógł nacieszyć się widokiem fajerwerków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze