R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Radni przyjęli budżet miasta. Nadwyżka na spłatę kredytów

24-01-2020 12:14 | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 4,997 | Komentarzy: 3

Jednogłośnie radni przyjęli zaproponowany przez burmistrza plan finansowy na rok 2020. Po dogłębnych analizach i dyskusjach, udało się opracować kształt i uchwalić budżet dla miasta Koła na rok 2020. Na ostatniej Sesji Rada Miejska przyjęła dokument jednogłośnie.
Foto:UM Koło
R E K L A M A

Wysokość dochodów wynosi 109.197.147,80 zł. Wydatki oszacowano na kwotę 108.318.035,83. Nadwyżka. zostanie przeznaczona na spłatę kredytów.

Wydatki inwestycyjne zamykają się w kwocie 4 646 932,64 zł, w tym są m. in. środki na przebudowę ulicy Grodzkiej, budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, sygnalizację świetlną na ul. Jana Pawła II (pomoc finansowa dla powiatu), budowę ulicy Nagórnej (pomoc finansowa dla powiatu) oraz budowę północnej obwodnicy Koła w ciągu drogi powiatowej nr 3205P (pomoc finansowa dla powiatu w kwocie 15.000 zł), przebudowa boiska piłkarskiego na stadionie przy ul. Sportowej 12 w Kole (2.608 tys. zł).

- Jest to plan, który w ciągu roku, praktycznie na każdej sesji, będzie zmieniany w zależności od bieżących potrzeb. Chociażby będzie trzeba, w ciągu roku, zabezpieczyć wkład własny na budowę ulic: Staffa i Szymborskiej i miejmy nadzieję na inne zadania, na które pozyskamy również środki zewnętrzne

- zapewnił włodarz.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA