R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Miasto Koło

Prezydent RP Andrzej Duda próbował produkty OSM Koło

30 dni temu | Źródło: OSM Koło | Wyświetleń artykułu: 14,366 | Komentarzy: 6
Polska Wystawa Gospodarcza - to wyjątkowe przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy w 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.
Prezydent RP Andrzej Duda próbował produkty OSM Koło
Foto:OSM Koło
R E K L A M A
cosinus

Kolska Mleczarnia zakwalifikowała się do elitarnego grona laureatów tego wydarzenia. Na pierwszej z serii wystaw Pan Prezydent odwiedził nasze stoisko i spotkał się z Panem Czesławem Cieślakiem – Prezesem Zarządu OSM w Kole.

Niebawem główna odsłona Wystawy, która odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W specjalnie zaprojektowanych pawilonach wystawowych zaprezentowany zostanie dorobek najlepszych polskich firm wyłonionych przez Kapitułę w naborze na Wystawców PWG.

Do czasu inauguracji Polskiej Wystawy Gospodarczej w Stolicy, będą realizowane różnorodne towarzyszące jej wydarzenia, w czasie których, poprzez eksponowanie zwycięskich produktów, przedstawiony zostanie potencjał innowacyjny polskich przedsiębiorców.

16 stycznia br. w Stalowej Woli miało miejsce jedno z towarzyszących wydarzeń w ramach Polskiej Wystawy Gospodarczej - wystawa "Od COP do Gospodarki 4.0", w ramach której swoje produkty zaprezentowało kilkudziesięciu wystawców. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole była jednym z nich.

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził wszystkie stoiska, przekazał uczestnikom certyfikaty, znalazł też czas na chwilę rozmowy na temat wszystkich prezentowanych na wystawie produktów, innowacji, wynalazków.

– Dzisiaj potrzebny nam jest kolejny skok, skok w nową erę gospodarczą – w erę gospodarki 4.0, gospodarki nowoczesnej, gospodarki, która będzie kolejną erą rozwoju przemysłowego świata, ale w którym to rozwoju przemysłowym świata my chcemy wziąć odważny udział. Chcemy być w awangardzie tego rozwoju

– mówił Prezydent RP Andrzej Duda otwierając wystawę w Stalowej Woli.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Ognisko ptasiej grypy w Powiecie Kolskim 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
25 Luty
11:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Wernisaż wystawy malarstwa - STRUKTURY PEJZAŻU
26 Luty
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Dyskusyjny Klub Książki
27 Luty
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu