R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Policjanci przejęli 116000 nielegalnych papierosów!

24-01-2020 15:19 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 25,425 | Komentarzy: 6

Nielegalny tytoń, papierosy, odzież i perfumy zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodawa. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali 42 – letniego mieszkańca gminy Kłodawa, który usłyszał już zarzuty posiadania tytoniu i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa sięgają blisko 130 tysięcy złotych.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie pracując nad sprawą związaną z przestępczością gospodarczą, wytypowali miejsce, gdzie najprawdopodobniej znajdują nielegalne wyroby. 21 stycznia br. funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i sprawdzili posiadaną informację. Jak się okazało była ona prawdziwa.

Na terenie gminy Kłodawa, w budynku mieszkalnym funkcjonariusze znaleźli ponad 64000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz ponad 52000 sztuk papierosów z białoruskimi znakazmi akcyzy, a także kilkadziesiąt kilogramów krajanki tytoniowej, która również nie posiadała polskich znaków akcyzy. Ponadto policjanci zabezpieczyli perfumy i odzież znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi.

Zatrzymany 42-latek usłyszał już zarzuty posiadania tytoniu i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Przyznał się do zarzucanych czynów, za które może mu grozić nawet 3 lata więzienia. Straty, jakie poniósł Skarb Państwa oszacowano wstępnie na blisko 130 000 złotych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA