R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku mieszkalnego w Grabinie

05-02-2020 12:20 | Źródło: PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 5,226 | Komentarzy: 0

4 lutego 2020 r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 8.17 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego miejscowości Grabina Wielka gm. Dąbie.

Foto:
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Dąbie i OSP Chełmno. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest pomieszczenie kotłowni w budynku mieszkalnym. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy prądu wody. Prawdopodobnie przyczyną pożaru była wada instalacji centralnego ogrzewania. W wyniku pożaru spaleniu uległo pomieszczenie kotłowni wraz z wyposażeniem. Pożar przez 1 godzinę i 20 minut gasiło 21 strażaków.

R E K L A M A

Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze