R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Restauracja MC Donald powstanie w Kole! Sprawdź gdzie

19-02-2020 18:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 105,622 | Komentarzy: 19

Kiedyś powstanie restauracji sieci Mc Donald w Kole należało jedynie do marzeń i życzeń mieszkańców. Dziś stanie się to faktem! Trwa etap dokumentacji, po którym rozpocznie się budowa restauracji.
Foto:Mc Donald
R E K L A M A

Od wielu miesięcy trwają rozmowy i etap gromadzenia dokumentacji, aby Mc Donald mógł rozpocząć inwestycję w naszym mieście. Lokalizacja, jaką wybrała firma to ulica Dąbska, w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową nr 92. 

W dniu dzisiejszym Komisja Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Przestrzennego Rady Miejskiej pozytywnie zaopiniowała wniosek firmy MC Donald's o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Dąbskiej. Powstanie restauracji staje się realne. Po tej opinii Urząd Miejski przystępuje do zmiany planu i wkrótce przedstawi radzie stosowną uchwałę.

- informuje Burmistrz Koła

Około roku trwać będzie jeszcze etap formalny, po którym rozpocznie się budowa. Sądząc po szybkości realizowania inwestycji przez sieć - po kilku miesiącach dojdzie do otwarcia. 

Więcej informacji niebawem

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (19) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę