R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Inne

Przeszli na zasłużoną emeryturę

24-02-2020 08:29 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 11,291 | Komentarzy: 1
Komendant Powiatowy Policji w Kole, insp. Artur Foryński i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kole, mł. insp. Jacek Brzęcki podziękowali za wspólną służbę odchodzącym na emeryturę policjantom.
Przeszli na zasłużoną emeryturę
Foto:KPP Koło
R E K L A M A
matrix

W środę 19 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyło się uroczyste pożegnanie funkcjonariuszy, którzy zakończyli służbę i przeszli na zasłużoną emeryturę. Asp. szt. Zbigniew Czerczak, asp. Tomasz Białecki, asp. Jacek Maćczak i asp. Dariusz Szmajdziński od początki swojej służby zwiazani byli z kolską jednostką.

Komendant Powiatowy Policji w Kole, insp. Artur Foryński oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kole, mł. insp. Jacek Brzęcki podziękowali policjantom za długoletnią, sumienną i wzorową służbę, za profesjonalizm, a także wspieranie wiedzą i doświadczeniem młodych stażem funkcjonariuszy. Życzył świeżo upieczonym emerytom zdrowia, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Do życzeń dołączyli się Przewodniczący Niezależnych Związków Zawodowych Policjantów powiatu kolskiego, asp. szt. Tomasz Bartczak, który wręczył kolegom okolicznościowe statuetki, a także bezpośredni przełożeni policjantów.

  • Asp. Tomasz Białecki służył 30 lat. Przez cały okres służby związany był z pionem prewencji, gdzie realizował zadania najpierw w komórce patrolowo-interwencyjnej, a od 8 lat służył na stanowisku dzielnicowego.
  • Asp. szt. Zbigniew Czerczak przepracował 29 lat. Przez większą część służby związany był z Posterunkiem Policji w Dąbiu, w 2018 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kłodawie.
  • Asp. Jacek Maćczak pełnił służbę przez 28 lat. Zaczynał w Wydziale Prewencji, następnie od 2008 roku pełnił służbę w Wydziale Ruchu Drogowego.
  • Asp. Dariusz Szmajdziński w służbie 25 lat. Pracował w komórce ogniwa patrolowo – interwencyjnego. Ostatnie 10 lat służby spędził w Wydziale Ruchu Drogowego.
R E K L A M A
um koło
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Otwarcie przebudowanej drogi w Chojnach 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
popularne wiadomości
21 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Kiedy czas staje w miejscu - wystawa fotografii Bartłomieja
28 Wrz.
15:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
ART-Przegląd
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin