sim
kol-net
Wiadomości Sport Turniej siatkarski dla zawodników z Koła!

Turniej siatkarski dla zawodników z Koła!

29-11-2010 09:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,107 | Komentarzy: 1
Turniej siatkarski dla zawodników z Koła!
Foto:
zacisze
W sobotę w miejscowości Kaleń Mała odbył się turniej siatkarski organizowany przez wspomnianą miejscowość. Reprezentacja naszego miasta również wzięła udział w tym sportowym wydarzeniu.
Koło- pod taką nazwą grali: Jakub Fiwek, Bartłomiej Fiwek, Łukasz Porosa, Łukasz Burliński, Emil Banasiak, Mateusz Chruściński, Karol Sokołowski, Mateusz Kubiński, .

Nasza drużyna wygrała bez problemu wszystkie mecze, dzięki czemu zdobyła pierwsze miejsce. Również statuetka dla najlepszego zawodnika przypadła naszemu rozgrywającemu- Jakubowi Fiwek.

Konkurs na najlepszego "gwoździa" wygrał również nasz zawodnik- Łukasz Porosa, który w kolskiej lidze z tego słynął.

Atmosfera podczas turnieju była bardzo pozytywna, niestety organizacja pozostawiała wiele do życzenia. Brak sędziów, brak tablic punktowych, "kałuże" na parkiecie to wszystko sprawiało, że zawodnicy niestety nie mogli czuć się w pełni usatysfakcjonowani osiągniętym wynikiem.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Obiektywny 26-12-2010 15:33
No wiesz fiwus co do organizacji sie zgadzam bo to nie był najlepszy turniej jaki miałem okazję obserwować, ale obiektywnie rzecz biorąc to ta cała liga kolska nie jest o wiele lepiej zorganizowana. No i jeszcze przesadziłeś z tym, że Koło wygrało wszystkie mecze "bez problemu", chyba że za łatwy mecz uważasz mecz półfinałowy wygrany po nerwowym tie-breaku.
| Zgłoś do usunięcia