R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Spowodował kolizję na DK92

02-03-2020 09:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,795 | Komentarzy: 0

Wczorajszy wieczór to dwa zdarzenia drogowe na drodze krajowej nr 92. Drugi z nich wydarzył się na wyjeździe z Koła w stronę Kościelca.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

O godzinie 21:15, 36-letni mieszkaniec gminy Kłodawa jadący Fordem Focusem nie dostosował prędkości i uderzył w tył pojazdu jadącego przed nim. W wyniku zderzenia ucierpiało dwóch pasażerów KIA Rio, którzy zostali przetransprotowali do szpitala w Kole.

Po badaniu sprawcy na zawartość alkohoku okazało się, że jest on pijany. Wynik wskazał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. 

Pracujący na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy a sprawę o ukaranie przekażą do sądu. Poszkodowani pasażerowie z uwagi na niewielkie obrażenia niezagrażające zdrowiu i życiu - zostali wypuszczeni do domów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze