R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Jak funkcjonuje budynek Starostwa Kolskiego i Gminy Koło?

13-03-2020 14:39 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 11,019 | Komentarzy: 0

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem Starostwo Powiatowe w Kole oraz Gmina Koło, również podjęły działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, których obsługuje. Mają one charakter profilaktyczny.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Od 16 marca br. Do odwołania w urzędzie obowiązywać będą następujące zasady:

  • Do siedziby Starostwa Powiatowego w Kole (budynek A i budynek B) oraz Gminy Koło będzie można wejść TYLKO wejściem głównym, które znajduje się od ul. Sienkiewicza. Będzie ono otwierane o godz. 7:30, kiedy urząd rozpoczyna pracę.
  • Większość mieszkańców będzie obsługiwana TYLKO w Biurze Obsługi Interesanta, które znajduje się na parterze. Po wejściu do budynku zgłaszamy w biurze, do którego wydziału/instytucji chcemy się dostać. Pracownik z danego wydziału/instytucji obsłuży nas w Biurze Obsługi Interesanta,
  • Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie przyjmował TYLKO osoby wcześniej umówione telefonicznie,

Pracownicy Starostwa Powiatowego oraz Gminy Koło przypominają, że aby załatwić swoją sprawę nie trzeba często stawiać się osobiście i wyczekiwać w kolejkach. W miarę możliwości można wykorzystywać alternatywne sposoby komunikacji z urzędem: przez ePUAP, wysyłając pisma/wnioski na e-maila:


Starostwo Powiatowe w Kole
tel. 63 26-17-836
e-mail: [email protected]


Gmina Koło
tel. 63 27-20-365
e-mail: [email protected]
 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA