sim
kol-net
Wiadomości Sport Wygrana piłkarzy SALUSa

Wygrana piłkarzy SALUSa

29-11-2010 19:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,665 | Komentarzy: 0
Wygrana piłkarzy SALUSa
Foto:
zacisze
W dniu 28.11.2010r., zespół UKS SALUS Przedecz zwyciężył w meczu VII kolejki w ramach rozgrywek III ligi piłki ręcznej, z Cuiavią Inowrocław 39 - 32.
Mecz rozegrano na parkiecie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Szczypiorniści SALUSA przystąpili do meczu w lekkim osłabieniu. Kilku podstawowych zawodników, zostało w domach, aby mieć możliwość wyleczenia lekkich kontuzji. Spotkanie od pierwszych minut nie układało się po myśli zawodników z Przedcza. Błędy w ataku, oraz słaba gra w obronie, sprawiły, że zespół z Inowrocławia uzyskał kilku bramkową przewagę. Szczypiorniści z Przedcza, nie mogli wejść w grę. W tej części meczu słabo zagrali nasi bramkarze. Dopiero pod koniec pierwszej części spotkania, udało się zniwelować straty, i doprowadzić do remisu. Sędziowie nie zaliczyli trafienia Kamila Bieńka w ostatniej sekundzie 1 połowy spotkania.

Po rozmowie w szatni, zespół UKS SALUS Przedecz, przystąpił do drugiej części spotkania zmotywowany, niestety niemoc w obronie była nadal widoczna. Z biegiem minut zespół z Przedcza zaczynał grać coraz lepiej, skutecznie atakowali, i w końcu zaczęła funkcjonować obrona. Na prawym skrzydle nie do zatrzymania był Wiktor Zasada, który razem z Kamilem Bieńkiem rzucili w całym meczu po 12 bramek. Zespół z Inowrocławia, grając bardzo krótką ławką rezerwowych, nie wytrzymał kondycyjnie w ostatnich minutach. Mecz zakończył się wynikiem 32 - 39 ( 20 - 20 ) dla zespołu UKS SALUS Przedecz.

Skład UKS SALUS Przedecz:

Adamczewski Adam
Michalski Damian
Mateusz Dopierała ( 2 )
Janicki Karol ( 1 )
Naraziński Szymon
Pacholczyk Przemysław
Frontczak Mateusz ( 1 )
Nowakowski Marcin
Nowakowski Adam ( 7 )
Kułakowski Sylwester ( 1 )
Hoang Van Dawid ( 1 )
Szymczak Michał
Dereszewski Edward ( 2 )
Zasada Wiktor ( 12 )
Bieniek Kamil ( 12 )

Trener: Dereszewski Edward

Adam Adamczewski
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!