(15)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ruszył przetarg na przebudowę oczyszczalni ścieków dla miasta

Ruszył przetarg na przebudowę oczyszczalni ścieków dla miasta

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 14 Kwiecień 2020
Ruszył przetarg na przebudowę oczyszczalni ścieków dla miasta
© e-kolo.pl
Komentarzy: 15 Czytano:
10,899 razy |

Od kilku lat mówi się wiele o potrzebach remontów, modernizacji kolskiej oczyszczalni ścieków. Nowy zarząd spółki doprowadził do realizacji tego zadania. Rozpoczął się właśnie proces przetargu.

R E K L A M A
15
Czytano:
10,899 razy
Udostępnij

Chciałbym poinformować naszych mieszkańców, iż 3 kwietnia rozpoczęliśmy procedurę przetargową w Mzwik Sp. z o.o pt. "Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło". Pierwszym krokiem było umieszczenie wniosku w TED (Tenders Electronic Daily) to internetowa wersja „Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej" poświęconego europejskim zamówieniom publicznym. Po zatwierdzeniu i akceptacji, dzisiaj mogliśmy ogłosić pełny przetarg na mini portalu oraz BIP https://mzwik-kolo.pl/strony,28,przetargi. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z procedurami to 20 maja poznamy wykonawcę rozbudowy naszej oczyszczalni. Będzie to obok geotermii największa inwestycja w naszym mieście, sfinansowana w znacznej mierze przez Unię Europejską. Na koniec 2022 roku będziemy mieli jedną z najnowocześniejszych oczyszczalni z ekologiczną przeróbką osadów w produkt bezpieczny dla środowiska.

- informuje Prezes spółki, Robert Gajda

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (15)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Kolanin · 14 Kwiecień 2020
I co na to powie" mundry" radny ,co tak walczył,żeby nie było przebudowy oczyszczalni za Burmistrza Maciaszka.Jak mu tam, Pia,Pie...?
STEFA · 17 Kwiecień 2020
SZANOWNY PANIE PIASECKI DOSC OBRASANIA MNIE I PONIZANIA SWIADOMA ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ POINFORMUJE MIESZKANCOW O HISTORII KRYSZTALOWEGO RADNEGO POZDRAWIAM
Mirek · 16 Kwiecień 2020
To jednak Maciaszek miał rację że oczyszczalnia ścieków potrzebuje remontu? Po co to było krytykować?
Kolanin · 17 Kwiecień 2020
Nie tylko w tej sprawie miał racje,ale również gdy zwalniał nieodpowiednich ludzi z swoich stanowisk -pobierających bezczynnie miejskie pieniądze.
zorientowany · 16 Kwiecień 2020
Widzę że Pani Ł to Pani Stefa, nick Pani zmienia z CapsLokiem Pani nie pisała, ale styl i jad wylewający się z Pani wpisów ten sam. Proszę zwiększyć dawkę leków, może pomoże. Pozdrawiam
STEFA · 16 Kwiecień 2020
DO ZORIENTOWANEGO /U MNIE PSYCHIKA GRA A U PANA RADNEGO JAK JEST Z WIEDZA O SAMORZADZIE?? JUZ PANI WYSOCKA NIE BEDZIE PISALA ARTYKULOW NA ZYCZENIE KARTOTEKA DO WYCZYSZCZENIA NIE LEPIEJ SIEDZIEC CICHO ZA WYGLAD TEZ MOZNA ZEBRAC POZDRAWIAM
zorientowany · 15 Kwiecień 2020
Do Anonim, ale nadal zburzyć. Jeśli masz do remontu dom to go burzysz czy remontujesz?
masakra · 15 Kwiecień 2020
Jak się dowalić do czegoś dobrego. Ludzie na głowę upadliście.Nie działają nie dobrze, Robią jeszcze gorzej. Brawo MZWiK tak trzymać, najprężniej działająca Spółka.
Tyrion Lanister · 15 Kwiecień 2020
Masakra to jest twój wpis kochasiu, bo sam upadłeś na głowę. Po pierwsze krytykowana jest hipokryzja osób które w ubiegłej kadencji podchodziły negatywnie do inwestycji a teraz do tych samych inwestycji podchodzą pozytywnie. Po wtóre mój drogi to każda spółka została powołana w jakimś celu i trochę przesadą jest chwalenie tej czy innej spółki ze wykonuje jakieś swoje, zawarte przecież w statucie zadania. Rozumiem że jutro pochwalisz ludzi z innej spółki że w ogóle poszli do pracy?
zorientowany · 15 Kwiecień 2020
Jak widzę stefa działa pod kilkoma nickami. Nie boisz się rozdwojenia jążni? Jeśli chodzi o oczyszczalnie poprzedni Burmistrz, chciał wszystko zburzyć i postawić nową oczyszczalnie. Jak mówił prezes na sesji RM, iż po zrobionej ekspertyzie wyszło. że oczyszczalnia nadaje się do remontu i rozbudowy, a nie do zburzenia
anonim · 15 Kwiecień 2020
Nie,najpierw pobudować ,a później zburzyć...jak nie wiesz ,to milcz.
Stefafa · 14 Kwiecień 2020
Proponuje powołać jeszcze kilku dyrektorów i że dwóch. Prezesów np. Fryzjer i ZKowal. a Spółką będzie z górnej Półki. /Szacunek dla wymienionych. Profesji. / M
Stefa · 14 Kwiecień 2020
Za nowej. Władzy nagle wszystko trzeba modernizować ulepszać i podwyższać Mieszkańcom ceny za usługi. Etatowi Radni /Po10. Kadencji to Szopka. W jednej kadencji. psujecie w następnej szukacie winnego To Wy Jesteście. Organem. Uchwalodawczym i Kontrolnym a za tym podaza. Kodeks. Karny.
Anastas · 14 Kwiecień 2020
Czasami naprawdę komentarz jest zbędny:(
Kolanin · 14 Kwiecień 2020
I co na to powie" mundry" radny ,co tak walczył,żeby nie było przebudowy oczyszczalni za Burmistrza Maciaszka.Jak mu tam, Pia,Pie...?
niko · 14 Kwiecień 2020
nagle rozbudowa potrzebna a za poprzedniego prezesa który chciał rozbudowy radni mówili że oczyszczalnia jest wystarczająca . to co się zmieniło?
R E K L A M A