R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Droga to nie tor wyścigowy. W terenie zabudowanym jechał 102!

26-04-2020 20:07 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,412 | Komentarzy: 3

Policjanci kolskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego Iveco Daily, który znacząco przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Pomiar wykonany przez funkcjonariuszy wskazał 102km/h w miejscu, gdzie można jechać maksymalnie 50 km/h.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W ostatnim czasie ruch na drogach znacznie się zmniejszył. Porusza się po nich mniej samochodów, rowerzystów i pieszych. Wszystko to w związku z ograniczeniami spowodowanymi walką z koronawirusem. Jednak niektórzy ze względu na mniejszy ruch spowodowany obecną sytuacją, a także sprzyjające warunki atmosferyczne, pozwalają sobie na szybszą jazdę.

23 kwietnia, z prawem jazdy pożegnał się 59-latek, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na jednej z wsi terenu gminy Dąbie. Kierowca Iveco zapomniał, że droga to nie tor wyścigowy. W terenie zabudowanym jechał 102km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierującemu zatrzymano dokumenty prawa jazdy. Będzie je mógł odzyskać dopiero za 3 miesiące. Włocławianin otrzymał też mandat, a do jego konta przypisano 10 punktów karnych.

Jako kierowcy nie zapominajmy o tym, że dobra pogoda i warunki na drogach nie zwalniają nas z ograniczeń prędkości i z przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wciąż główną przyczyną najcięższych w skutkach wypadków na drogach jest nadmierna prędkość

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze