(1)
Zamglenie 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jechał 122km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawko na 3 miesiące

Jechał 122km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawko na 3 miesiące

Autor: KPP Koło 27 Maj 2020
Jechał 122km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawko na 3 miesiące
© e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
13,546 razy |

Kolscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi gminy Kłodawa. 34-latek swoim volkswagenem w terenie zabudowanym jechał z prędkością 122 km/h. Kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

R E K L A M A
1
Czytano:
13,546 razy
Udostępnij

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole 22 maja br. objęli nadzorem kontrolno-pomiarowym drogę powiatową w miejscowości Krzewata. Po godzinie 19:00 mundurowi zauważyli bardzo szybko jadący pojazd. Po wykonaniu pomiaru na urządzeniu wyświetlił się wynik 122 km/h. Do kontroli został zatrzymany mieszkaniec gminy Kłodawa, który kierował samochodem marki Volkswagen Passat.

Mężczyzna w wieku 34 lat swoim autem przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 72 km/h. Za popełnione wykroczenie kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące oraz został nałożony wysoki mandat karny i 10 punktów karnych.

Zatrzymanie dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami zobowiązuje 34-latka do powstrzymania się od zajmowania miejsca za kierownicą przez najbliższe trzy miesiące. Jeśli osoba w tym czasie będzie prowadzić pojazd mechaniczny, grozić jej będzie wydłużenie tego okresu do 6 miesięcy.

W przypadku dalszego nie stosowania się do przepisów, kolejnym etapem będzie cofnięcie uprawnień do kierowania. Aby je odzyskać trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobie, która po raz pierwszy ubiega się o uprawnienia do kierowania.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
prawo · 28 Maj 2020
SMIEC FORYNSKI UBRANY W POLICYJNY MUNDUR NACPANY ZARZADZA KPP W KOLE ILE PRZEWIDUJE KK DLA TAKICH CWELI?
R E K L A M A