(6)
Bezchmurnie 14
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kolska Komenda wspomina zmarłego kolegę. Żałoba do dnia pogrzebu

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 05 Czerwiec 2020 przeczytasz w ok. 2 min.
Kolska Komenda wspomina zmarłego kolegę. Żałoba do dnia pogrzebu
© e-kolo.pl
(6) | Czytano:
57,257 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W sobotę 6 czerwca br. na cmentarzu parafialnym przy ul. Poniatowskiego w Kole, o godzinie 12:30 odbędzie się ostatnie pożegnanie zmarłego policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Koledzy i koleżanki z pracy wspominają zmarłego na swojej stronie internetowej.

R E K L A M A
6
Czytano:
57,257 razy
Udostępnij

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 czerwca 2020 roku zmarł nasz Kolega Mariusz Ostrowski. Miał 32 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Kole, rodzinie, najbliższym i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. W dniu 2 czerwca 2020 roku zmarł nasz Kolega, policjant Komendy Powiatowej Policji w Kole st. sierż. Mariusz Ostrowski. Miał 32 lata. Mariusz w szeregi Policji wstąpił we wrześniu 2013 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Kole. Swoją służbę pełnił z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem Od ponad dwóch lat był wzorowym, odpowiedzialnym i sumiennym dzielnicowym. Miał odpowiednie predyspozycje do pracy na pierwszej linii w kontaktach ze społeczeństwem. Był otwarty na potrzeby ludzi.

Mariusz był sportowcem. Piłka nożna była jego pasją od dziecka. Był głównym inicjatorem i sercem kolskiej policyjnej drużyny piłki nożnej. Wielokrotnie reprezentował Komendę Powiatową Policji w Kole w turniejach piłkarskich. Jego mottem było “jedziemy po to, żeby wygrać”. W lutym tego roku, drużyna Mariusza zajęła pierwsze miejsce w turnieju służb mundurowych we Wrześni. Sportowy duch towarzyszył mu na co dzień. Mobilizował kolegów do częstych wspólnych treningów, co zaowocowało silną przyjacielską sportową więzią. Mariusz Ostrowski angażował się w działalność charytatywną. Wspólnie z kolską drużyną brał udział w corocznych Mikołajkowych Turniejach Piłki Nożnej w Kaliszu, z których dochód przekazywany jest dzieciom z hospicjum.

W swoim przedwcześnie tragicznie zakończonym życiu, dał się poznać jako odpowiedzialny i sumienny funkcjonariusz, ale przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze zapamiętamy Mariusza jako ciepłego, przyjacielskiego, życzliwego człowieka oraz dobrego Kolegę i znakomitego towarzysza służby. Odszedł od nas nagle i na zawsze, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. Nabożeństwo żałobne oraz uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6 czerwca 2020 roku r. o godzinie 12.30 w Kaplicy Cmentarza Parafialnego w Kole przy ulicy Poniatowskiego. po uroczystościach ciało spocznie na tamtejszym cmentarzu parafialnym.

- Komenda Powiatowa Policji w Kole

Kolska komenda ogłosiła żałobę do czasu pogrzebu.

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (6)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
czytelnik · 05 Czerwiec 2020
Szkoda, że zmarli nie mogą czytać nekrologów. Oj, mięli by -jak mawia młodzież- "wylew".
LUKASZEWSKA · 09 Czerwiec 2020
FORYNSKI!!TY KREATURO JAKIEGO KOLEGE TY ZEGNASZ? W 2018 ROKU OSOBISCIE DOSTARCZYLAM DO POZNANIA MATERIAL DOWODOWY TYCZACY WYVZYNOW FORYNSKIEGO I BRYLA CZOLGANIE FUNKCJONARIUSZY PRZWORZADNYCH PO SMIERCI MARIUSZA PRZYJEZDZAJA Z POZNANI PRZEBIERANCY I OCZYWISCIE O NICZYM NIE WIEDZA ZRIBCIE ANKIETE NA TEMAT WASZEJ KORUPCJI O WYTWORNI NA GARNCARSKIEJ TEZ NIC NIE WIECIE? MAKA DO WRONEK ZA WYGLAD
Park 600-lecia Koło · 05 Czerwiec 2020
Park 600-lecia Koło widziałem go w parku i dziwnie się zachowywał I jesteśmy powiedziałem Pokaż zegarek i nie wiem o co jemu chodziło zaprowadził mnie obok wału w Kole potrzebuję pomocy policji jesteśmy dzisiaj zaczepił i jakiś facet nieznany ten facet jechał obok targowiskamacie go znaleźć jak coś mi się stanie niestety ta Powtarzam czarny samochód powtarzam samochód Macie go znaleźć koszulkę miał niebieską koszulkę facet znaleźć jest wysoki to jest parking obok Biedronki nowej
Koala · 07 Czerwiec 2020
Nieszanowny Parku. Nauczyli Cię w szkole gdzie stawiać kropki i przecinki? Komentarz z cyklu "groch z kapustą w mikrofali". Nic nie można zrozumieć. Do szkoły.
38 lat do 40 lat · 05 Czerwiec 2020
na serio chodziło bo dziwnie się zachowywał chcę powiedzieć chciał mnie śledzić
Zula · 05 Czerwiec 2020
Ja uważam ze ten Pan Śp był wspaniałym człowiekiem , tylko ktoś mu w tym przeszkadzał
czytelnik · 05 Czerwiec 2020
Szkoda, że zmarli nie mogą czytać nekrologów. Oj, mięli by -jak mawia młodzież- "wylew".
Gmina Kościelec
Wójt Dariusz Ostrowski dziękuje swoim wyborcom
5 godziny temu 1,336 1

Wójt Dariusz Ostrowski dziękuje swoim wyborcom

MS
Miasto Koło
Kolejna Akcja Krwiodawstwa w Kolskiej Farze
9 godziny temu 705 1

Kolejna Akcja Krwiodawstwa w Kolskiej Farze

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [06.04.2024 -12.04.2024]
9 godziny temu 1,500

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [06.04.2024 -12.04.2024]

Miasto Koło
KW apka - nowość dla pasażerów
10 godziny temu 565

KW apka - nowość dla pasażerów

Kino
Kino w Kole:Co zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR 12-04-2024]
11 godziny temu 1,800

Kino w Kole:Co zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR 12-04-2024]

Miasto Koło
Zespół Szkół Technicznych w Kole zaprasza na Drzwi Otwarte i Piknik Sportowo-Militarny!
11 godziny temu 2,169

Zespół Szkół Technicznych w Kole zaprasza na Drzwi Otwarte i Piknik Sportowo-Militarny!

R E K L A M A