R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Odbiór przebudowy drogi w Leśnicy. Mieszkańcy wielu gmin z niej korzystają

05-06-2020 14:47 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 13,800 | Komentarzy: 4

Powiat Kolski zakończył kolejną ważną z punktu bezpieczeństwa mieszkańców inwestycję. Otóż zakończyły się roboty budowlane polegające na przebudowie drogi powiatowej nr 3403P na odcinku Powiercie Kolonia – Leśnica.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

W dniu wczorajszym odbył się odbiór inwestycji, na którą czekali zarówno mieszkańcy gminy Koło, jak i mieszkańcy miasta Koła. Dzięki realizacji inwestycji mieszkańcy powiatu mogą już bezpiecznie odwiedzać groby swoich bliskich na cmentarzu komunalnym położonym w Leśnicy. Inwestycja zrealizowana została przez Powiat Kolski w partnerstwie z Gminą Koło.

Przypomnijmy, ze na realizację inwestycji Powiat Kolski uzyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości ponad 1 mln zł. W ramach inwestycji przebudowane zostało 860 m odcinka, na którym wykonano m.in. nową nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego czy też pas pieszorowerowy z kostki brukowej.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 2.032.086,39 zł.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze