R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pijany wjechał w murowany przystanek autobusowy. Strażacy rozcinali karoserię

17-06-2020 21:46 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 66,601 | Komentarzy: 6

Około 18:30 w dniu dzisiejszym doszło do wypadku drogowego w miejscowości Bierzwienna Długa. Nietrzeźwy kierowca tracąc panowanie nad Fordem Focusem wjechał w betonowy przystanek autobusowy doprowadzając do poważnych uszkodzeń pojazdu i obrażeń swoich jak i pasażerki. W naszym powiecie coraz częściej dochodzi do zdarzeń drogowych spowodowanych przez pijanych kierowców.

R E K L A M A

35-latek z impetem uderzył w przystanek a potem odbił się i stanął bokiem. Jak widać na zdjęciach - budowla zupełnie się rozleciała i zawaliła. Uszkodzenia pojazdu były na tyle duże, że strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do wyciągnięcia pasażerki. 

Z obrażeniami ciała 32-latka jak i kierowca zostali przewiezieni do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.  Wynik pozytywny otrzymano po badaniu trzeźwości kierowcy. Teraz odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pracowali: 2 zastępy KP PSP Koło, OSP Kłodawa, OSP Bierzwienna, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze