sim
geberit
Wiadomości Kultura i rozrywka Aukcja obrazów w Plastyku

Aukcja obrazów w Plastyku

03-12-2010 13:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,319 | Komentarzy: 0
Aukcja obrazów w Plastyku
Foto:
zacisze
W najbliższą niedzielę – 5 grudnia – w gmachu Zespołu Szkół Plastycznych w Kole odbędzie się tradycyjna przedświąteczna aukcja prac plastycznych, wykonanych przez uczniów szkoły.
5 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się przedświąteczna aukcja prac plastycznych. Akcja jest kultywowana już od wielu lat i co roku cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Niedzielna aukcja jest dobrą okazją do zakupu oryginalnych świątecznych prezentów. Zespół Szkół Plastycznych mieści się w budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4.

Zespół Szkół Plastycznych założony został w 1979 r. Jest to jedyna na terenie powiatu szkoła średnia kształcąca przyszłych plastyków. Kierunkiem wiodącym jest wystawiennictwo, czyli przedmiot obejmujący problemy grafiki reklamowej, liternictwa, plakatu oraz projektowania wnętrz . Uczniowie mają możliwość udziału w plenerach malarskich.

W Zespole Szkół Plastycznych w Kole uczy się co roku około stu dwudziestu uczniów. Obecnie w skład ZSP wchodzą: czteroletnie liceum plastyczne oraz dwuletnie policealne studium plastyczne. W najbliższych latach ZSP ma zostać przeprowadzony do pałacu w kościeleckim parku.

Jeszcze raz, wszystkich mieszkańców, zapraszamy do wzięcia udział w przedświątecznej aukcji prac plastycznych uczniów kolskiej szkoły.

fot. plastykkolo.pl

mn
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!