R E K L A M A
ren
R E K L A M A
ekohouse
Wiadomości Miasto Koło

Najlepsi uczniowie kolskich szkół podstawowych nagrodzeni przez Burmistrza

12 dni temu | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 14,090 | Komentarzy: 0
Uczniowie z kolskich szkół podstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz wykazali wzorową postawę i aktywność społeczną, otrzymali nagrody Burmistrza Miasta Koła. Honorowanie uczniów to już kolska tradycja.
Najlepsi uczniowie kolskich szkół podstawowych nagrodzeni przez Burmistrza
Foto:UM Koło
R E K L A M A
matrix

Zanim zadzwoni ostatni dzwonek, każdego roku, u progu wakacji, wybitni uczniowie zostają nagrodzeni przez włodarza za rok wytężonej pracy. Tegoroczna uroczystość zwyczajowo miała miejsce w ratuszu, nagrody odebrało aż 45 uczniów ze szkół podstawowych. Troje z nich (w ubiegłym roku jeden) osiągnęło średnią 6,0. W tym roku jednak, ze względu na szczególną sytuację, grono najzdolniejszych i najpilniejszych uczniów odbierało nagrody w nielicznych grupach, bez udziału dumnych rodziców i gości.

Burmistrz podziękował uczniom za podjęty wysiłek, złożył zasłużone gratulacje i życzył udanego oraz bezpiecznego wypoczynku. Poinformował obecnych o swojej decyzji – za osiągnięte wyniki (po dopełnieniu wymaganych procedur), prawdopodobnie we wrześniu, wyróżnieni otrzymają jeszcze nagrody finansowe.

Podziękowania należą się i wam, i waszym nauczycielom oraz rodzicom, wszyscy są z was dumni, a ja szczególnie. Utrzymajcie ten poziom w kolejnych latach. Spotkajmy się tu znów za rok. Pamiętajcie, że wiedzy i wykształcenia nikt w wam w życiu nie zabierze, są najważniejsze. A wy jesteście przyszłością narodu i, mam nadzieję, tego miasta.

- Podsumował Krzysztof Witkowski, Burmistrz Miasta Koła

 

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Oficjalne otwarcie mostu w Barłogach 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
ligrana
popularne wiadomości
09 Lip.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin