R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Andrzej Duda rozpoczął ostatni dzień kampanii w Kole

26-06-2020 07:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 47,482 | Komentarzy: 11

Po nocy spędzonej w jednym z kolskich hoteli, obecny Prezydent RP, ale i kandydat do reelekcji odwiedził mieszkańców Koła przed Okręgową Spółdzielnią Mleczarską, gdzie również zobaczył jak funkcjonuje zakład.
R E K L A M A

Wcześnie, bo o godzinie 6:00 rozpoczął swój ostatni kampanijny dzień Andrzej Duda. To właśnie nasze miasto wybrał jako jedno z kilku, w których zakończy kampanię wyborczą. W Kole odwiedził mleczarnię, gdzie prezes Czesław Cieślak wraz z posłami: Leszkiem Galembą, Ryszardem Bartosikiem w towarzystwie Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego obejrzał zakład i zjadł śniadanie w "Milce". 

Przed bramą główną czekało na niego wielu sympatyków Prawa i Sprawiedliwości oraz osób związanych z partią. Po dojeździe na miejsce autobusu z Prezydentem - przywitali go m.in. druhowie OSP Koło nad Wartą oraz OSP Trzęśniew, z którymi zamienił kilka zdań.

Dziś do Koła przybyły również ogólnopolskie media, które relacjonowały spotkanie z mieszkańcami. 

Niebawem materiał wideo z wizytyR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (11) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA