R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Świetny występ szachistów z Kościelca

13-07-2020 15:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,953 | Komentarzy: 0

Drużyna UKS Kościelec zakończyła rozgrywki III Wielkopolskiej Ligi Seniorów na bardzo wysokim 7 miejscu. Jest to, jak dotąd, najwyższe miejsce drużyny seniorów z Kościelca w III lidze, w której gra od trzech sezonów.

Foto:

. O potencjale drużyny świadczy remis ze zwycięzcą rozrywek – Hetmanem Konin.

W rozgrywkach ligi seniorów wystąpili: Sebastian Hanusek, Krzysztof Białkowski, Dariusz Ostrowski, Mateusz Kamecki, Michał Grochowski, Maciej Szafrański, Marta Hanusek, Miłosz Świderski oraz Igor Steckiewicz.  Patrząc na dobre rezultaty indywidualne zawodników (Marta Hanusek w rywalizacji szachistek zajęła 3 miejsce, a pięciu szachistów z Kościelca jest w dwudziestce najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej) pozostaje niedosyt, że z powodu epidemii koronawirusa nie udało się rozegrać dwóch ostatnich meczy, co mogło zakończyć się poprawieniem lokaty w końcowej klasyfikacji. 

W sytuacji braku zawodników mogliśmy liczyć na naszych najmłodszych juniorów – Igora i Miłosza, którzy wspomogli drużynę w kryzysowej sytuacji - był to dla drużyny duży wkład.  Cieszę się, że coraz więcej juniorów naszego klubu staje do walki z dorosłymi szachistami jak równy z równym - powiedział kapitan drużyny Sebastian Hanusek.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze