R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Kolejny, piąty przypadek koronawirusa w wydziale komunikacji

13-08-2020 21:23 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 33,292 | Komentarzy: 10

Pracownicy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kole oraz Powiatowego Urzędu Pracy poddawani są sukcesywnie badaniom na obecność koronawirusa. Dziś wiemy o kolejnym , piątym przypadku zachorowania.
Foto:pixabay
R E K L A M A

Piąty dodatni wynik badania na obecność koronawirusa dała próbka od kobiety pracującej w wydziale. Przebadano również pierwszych pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kole, pierwsze pięć wyników jest negatywnych.

We wtorek i środę, tak jak informowaliśmy - w naszym mieście, przed salą gimnastyczną Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (od ulicy Zielonej) przeprowadzona zostanie akcja poboru wymazów. Wśród przebadanych będą nie tylko pracownicy Starostwa Kolskiego, ale i innych służb, jednostek, urzędów i szkół.

Cztery pozytywne wyniki na koronawirusa w wydziale komunikacji!

Dotarły już wyniki czterech kobiet, pracujących w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Kole. Wszystkie dały wyni...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE