R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

GKS Osiek Wielki wygrywa 2:0 z Wicher Dobra

24-08-2020 15:46 | Źródło: GKS Osiek Wielki | Wyświetleń artykułu: 3,921 | Komentarzy: 0

W rozegranym w niedzielne popołudnie spotkaniu 2 kolejki wielkopolskiej "PROTON" A klasy grupy 4 GKS Osiek Wielki pokonał Wicher Dobra 2:0 (0:0) po dwóch bramkach zdobytych przez Bartosza Bartczaka (59, 70-karny).
Foto:GKS Osiek Wielki
R E K L A M A
Mecz bardzo wyrównany i wiadomo było, że kto pierwszy strzeli bramkę - ten wygra i zainkasuje trzy punkty. Na nasze szczęście ta sztuka udała się naszemu zespołowi i punkty zostały w Osieku Wielkim. Obie drużyny przystąpiły do tego spotkania bardzo mocno zmotywowane. Nie brakowało ostrych starć, po których dosłownie trzeszczały kości. Sporo emocji, ale również dwie bramki zdobyte w drugiej połowie przez Bartosza Bartczaka. Pierwsza bramka to bardzo precyzyjne uderzenie tuż przy słupku zza linii pola karnego, natomiast druga bramka z rzutu karnego po faulu na Marcinie Materli - to widzieliśmy na murawie w Osieku Wielkim. Wygrywamy, zdobywamy trzy punkty, humory dopisują. Gratulujemy drużynie postawy pomimo, że grała w bardzo osłabionym składzie bez Piotra Rutkowskiego, Jakuba Brudnickiego, Patryka Matczaka, Macieja Kawki, Kacpra Chojnackiego czy Jakuba Wodnickiego. Przeciwnikom życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.
- opisują swoje ostatnie spotkanie
Kolejnym rywalem GKS-u w meczu wyjazdowym będzie zespół Teleszyny Przykona (sobota, 29 sierpień – godz. 17,00).
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA