R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wnioski dyrektorów dotarły - zajęć zdalnych nie będzie

31-08-2020 11:33 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 35,213 | Komentarzy: 4

Zgodnie z zapowiedzią Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego - dyrektorzy szkół miejskich wystosowały pismo do Powiatowego Inspektora Sanitarnego o zmianę sposoby odbywania się zająć na zdalne.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Działania zostały podyktowane faktem wpisania powiatu kolskiego na listę tzw. "czerwonej strefy". Dziś zapytaliśmy Ewę Lewicką, Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kole, czy w/w wnioski dotarły do niej i czy została podjęta już decyzja.

Z odpowiedzi jaką uzyskaliśmy wynika jednoznacznie, że z uwagi na klarującą się sytuację epidemiologiczną w powiecie nie ma podstaw do wdrożenia zmian odbywania się zajęć lekcyjnych ze stacjonarnych na zdalne bądź hybrydowe. Według Powiatowego Inspektora Sanitarnego nie ma możliwości zakażenia się dzieci i młodzieży od osób u których stwierdzono pozytywny wynik (lub ich bliskich) na obecność koronawirusa, gdyż objęte są one izolacją lub kwarantanną. Dyrektorzy szkół są wyposażeni w wiedzę i procedury, które mają pomóc zabezpieczyć uczniów i kadrę szkół. 

Zdalne nauczanie w kolskich szkołach? Dyrektorzy złożą wnioski

W związku z tym, że nasz powiat został wpisany na listę czerwonej strefy - podejmowane są kolejne decyzje administracyjn...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA